Polskie hity po angielsku

i

Autor: YouTube/Jędrzej Skiba

Taconafide, Dawid Podsiadło i inni - tak brzmią polskie hity po angielsku!

2019-09-10 17:01

Na ESKA.pl często możecie znaleźć zagraniczne hity zaśpiewane w języku polskim. A może zastanawialiście się, jak popularne polskie przeboje brzmiałyby w języku angielskim? Jeden z twórców internetowych postanowił to sprawdzić, a nagrane przez niego wideo podbija już sieć! Czy utwory Taconafide bądź Dawida Podsiadło stałyby się wielkimi światowymi hitami, gdyby były nagrane w najpopularniejszym języku świata? Internauci nie mają wątpliwości! Sprawdź sam już teraz.

Tamagoczi, Nie ma fal, Jak zapomnieć - po angielsku te przeboje brzmią jak zupełnie inne piosenki! O tym, że internetowi twórcy potrafią wykazać się nie lada kreatywnością, mogliśmy przekonać się już wielokrotnie. Dużo częściej jednak w sieci można znaleźć polskie wersje światowych hitów, a nie odwrotnie. Jędrzej Skiba, bo tak nazywa się autor kanału na YouTubie, postanowił sprawdzić, jak brzmiałyby wielkie polskie przeboje w języku angielskim. Chłopak postawił na utwory cieszące się opinią ponadczasowych, jak i te, które miały swoją premierę całkiem niedawno. Wśród wykonywanych przez niego i innego youtubera coverów słyszymy między innymi kawałki w oryginale śpiewane przez Taco Hemingwaya, Dawida Podsiadło czy Andrzeja Zauchę.

Polskie hity po angielsku - to wideo podbija sieć!

Opublikowany 3 września w serwisie YouTube filmik został odtworzony ponad 130 tysięcy razy. Autor kanału - Jędrzej Skiba zaprosił do współpracy innego internetowego twórcę - Dezy'ego. Chłopaki postanowili wziąć na warsztat takie hity, jak: Tamagotchi, Kurier, Bądź moim natchnieniem, Nie ma fal, Spadam, Jak zapomnieć, a nawet Przez twe oczy zielone! Ich wykonania zachwyciły internautów. - Jakby te piosenki na początku były wydane po angielsku, byłyby światowymi hitami - można przeczytać w komentarzach. Też tak uważacie?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE