HITY 2019: Sigma odświeża wielki HIT sprzed lat! Pamiętajcie jeszcze ten numer?

2019-07-16 11:28 RW
HITY 2019: Sigma odświeża wielki HIT sprzed lat! Pamiętajcie jeszcze ten numer?
Autor: Universal Music Poland HITY 2019: Sigma odświeża wielki HIT sprzed lat! Pamiętajcie jeszcze ten numer?

Sigma do tej pory sprzedała ponad 5 mln singli i zgromadziła ponad 500 mln streamów w serwisach cyfrowych. Na YouTube duet może pochwalić się imponującą liczbą 450 mln wyświetleń. Ogromna w tym zasługa hitu Nobody To Love. Czy nowy singiel duetu pokochają słuchacze na całym świecie? Ocenić możecie słuchając - na ESKA.pl

Hity 2019: Sigma, czyli słynny na całym świecie drum and basowy duet prezentuje wypełniony nostalgią kawałek Dilemma. Skojarzenia z tytułem nieprzypadkowe, bowiem kawałek jest nową wersją wielkiego hitu lat zerowych zaśpiewanego przez Kelly Rowland i Nelly’ego. Wokal pozostaje w niemal niezmienionej formie, jednak mocne basowe bity sprawiają, że utwór brzmi bardzo współcześnie i z pewnością stanie się jednym z najmocniejszych kandydatów do miana hitu lata.

Sigma - nowa wersja Dilemma

Nowa wersja hitu Dilemma sprawdzi się podczas wakacyjnych imprez. Melodię utworu zna każdy! Oryginalna odsłona tego utworu powstawała w 2002 roku. Był to kluczowy singiel w karierze Nelly'ego i Kelly Rowland. To za jego sprawą podbili cały świat i stali się bardzo popularni. Zajęli 1. miejsce na brytyjskiej i amerykańskiej liście hitów, 2. miejsce w Polsce, Norwegii czy Danii. Jak brzmi nowa wersja Dilemma? Oceńcie jej potencjał już teraz!

Najnowsze