Nowości Muzyczne 2019: Felix Jaehn z pełnym energii hitem Love On Myself

2019-08-13 16:06 RW
Nowości Muzyczne 2019: Felix Jaehn z pełnym energii hitem Love On Myself
Autor: @Viktorschanz Nowości Muzyczne 2019: Felix Jaehn z pełnym energii hitem Love On Myself

Felix Jaehn powraca z kolejnym hitem! W energicznym i radosnym kawałku Love On Myself możemy usłyszeć brytyjskiego supergwiazdora Caluma Scotta. Jak brzmi utwór? Czy to potencjalny hit lata 2019? Czy to hit na miarę remiksu Ain't Nobody (Loves Me Better) czy remiksu hitu Cheerleader. Przekonajcie się i oceńcie sami na ESKA.pl

Nowości Muzyczne 2019: Love On Myself to dla Felixa Jaehna bardzo ważny utwór: rozpoczęcie nowego muzycznego rozdziału w karierze, w którym producent skupia się na szczerej artystycznej ekspresji oraz spójności. Felix dąży, by jego muzyka była tak szczera, jak to możliwe. Artysta zaczął współtworzyć teksty swoich utworów, tak by bezpośrednio zwracać się do słuchaczy. Jaehn odpowiada także za reżyserię klipu do najnowszego singla.

HITY LATA 2019: Love On Myself 

W Love On Myself, Felix mistrzowsko łączy hipnotyczne bity z zapadającym w pamięć wokalem Caluma Scotta. Autorzy światowych przebojów po ekspercku wydobywają emocje z piosenki, dbając również o to, by kawałek nadawał się również do tańczenia. W nowym utworze Jaehn apeluje do swoich fanów, by kochali samych siebie i znajdywali więcej czasu do odkrycia tego, co jest dla nich naprawdę ważne: Hej, jak się masz, mam nadzieję, że jest mi dobrze / Czas, by przenieść tę miłość na samego siebie / Zanim zacznę obdarzać nią drugą osobę.

Kipiący pozytywnymi wibracjami utwór przypomina, jak ważna jest pewność siebie oraz siła zrozumienia własnych potrzeb. W te wakacje Love On Myself zagości na każdej letniej szanującej się playliście.

Felix Jaehn zyskał rozgłos w 2014 roku za sprawą remiksu OMI - Cheerleader. Artysta przypieczętował swój sukces kawałkiem Ain’t Nobody (Loves Me Better). Producent pracował z takimi artystami jak Steve Aoki, Adam Lambert, Gucci Mane, The Vamps i wielu innych. Jaehn ma na koncie 90 złotych, platynowych i diamentowych płyt oraz miliardy streamów w serwisach cyfrowych. W 2018 ukazał się jego pełnowymiarowy debiutancki album. Najbliższe 12 miesięcy również będą obfitowały w wielkie wydarzenia w karierze – Felix ma zaplanowane występy na słynnych festiwalach, w tym Lollapaloozie Stockholm, Parookaville i Tomorrowland.

Calum Scott to jeden z najbardziej utalentowanych brytyjskich wokalistów młodego pokolenia. Jego kariera rozpoczęła się w 2015 roku za sprawą Britain’s Got Talent, gdzie otrzymał owacje na stojąco, a Simon Cowell użył tzw. Golden Buzzer, który oznacza przejście prosto z castingu do półfinałów. Cover Dancing On My Own z repertuaru Robyn zyskał status platynowej płyty oraz najczęściej pobieranego utworu lata w Wielkiej Brytanii. W 2018 ukazał się wyczekiwany album Scotta, Only Human.

Najnowsze