HITY LATA 2019: DJ Snake, J Balvin i Tyga rozgrzeją parkiety! Loco Contigo uwodzi rytmem

2019-08-13 16:05
HITY LATA 2019: DJ Snake, J Balvin i Tyga rozgrzeją parkiety! Loco Contigo uwodzi rytmem
Autor: Universal Music Poland HITY LATA 2019: DJ Snake, J Balvin i Tyga rozgrzeją parkiety! Loco Contigo uwodzi rytmem

Loco Contigo to utwór od którego nie uwolnicie się w wakacje 2019. Gorące, bujające i uwodzicielskie rytmy sprawią, że wielokrotnie zatańczycie w melodię utworu w tegoroczne lato. Jak brzmi piosenka, pod którą podpisuje się DJ Snake, J Balvin i Tyga? Co dzieje się w teledysku? Przekonajcie się i sprawdźcie na ESKA.pl

HITY LATA 2019: DJ Snake, J Balvin i Tyga przygotowali uzależniający kawałek na wakacje – Loco Contigo. To najlepsze wakacje, jakie moglibyście sobie wyobrazić, zamknięte w trzech minutach chwytliwych latynoskich bitów. Do utworu powstał również teledysk w reżyserii Colina Tilleya, który w przeszłości współpracował z takimi artystami jak Kendrick Lamar, Rihanna oraz Nicki Minaj. 

Hity Lata 2019 - Loco Contigo

Uwodzicielski rytm, bit nie z tego świata i melodia, której nie da się wyrzucić z głowy – tak najlepiej podsumować Loco Contigo. DJ Snake wspólnie z J Balvinem i Tyga sprawia, że muzyka latynoska jeszcze mocniej podbija popowe salony. Przypominamy, że zarówno DJ Snake, jak i J Balvin, wystąpią w tym roku w Polsce – DJ Snake zagra 16 sierpnia w ramach Kraków Live Festival (16 sierpnia), a J Balvin 6 lipca na Open’er Festival.

Loco Contigo to kolejny niezwykle udany kawałek, który DJ Snake przygotował z innymi artystami – wcześniej mogliśmy posłuchać Enzo z Sheckiem Wesem, Offsetem, 21 Savage i Gucci Mane oraz Taki Taki z gościnnym udziałem Seleny Gomez, Ozuny i Cardi B.

Najnowsze