HIT LATA 2019 - wybierz najgorętszy kawałek wakacji! GŁOSOWANIE

2019-08-01 11:56
HIT LATA 2019 - wybierz najgorętszy kawałek wakacji! GŁOSOWANIE
Autor: Pawel Skraba/REPORTER / EAST NEWS HIT LATA 2019 - wybierz najgorętszy kawałek wakacji! GŁOSOWANIE

Taneczny, imprezowy, energiczny, a może sentymentalny, spokojny i nostalgiczny? Jaki powinien być HIT LATA 2019? Już teraz możecie wybrać najgorętszy kawałek wakacji, który na zawsze będzie się kojarzyć z wakacyjnym czasem. Wśród naszych propozycji znalazły się polskie, jak i zagraniczne utwory. Wybierzcie swój hymn lata 2019 już teraz - na ESKA.pl!

HIT LATA 2019 - piosenka, która zdobędzie największą liczbę Waszych głosów zostanie hymnem tegorocznych wakacji! Od 2 lipca 2019 możecie wybierać utwór, który już zawsze będzie się kojarzyć z wyjątkowym, słonecznym i wakacyjnym czasem. Być może najlepszym hitem lata 2019 zostanie taneczny, energiczny i pełny motywacji kawałek. Kto wie, być może jednak wasze serce skradł sentymentalny i spokojny numer. Dajcie znać! W naszym głosowaniu pojawiły się nowości muzyczne 2019 z polskiego i zagranicznego rynku muzycznego!

HIT LATA 2019 - głosowanie

Która piosenka jest hitem lata 2019? Na placu boju o Wasze głosy na ESKA.pl walczy łącznie 51 gorących utworów. W gronie faworytów do tytułu wydaje się być: Ed Sheeran & Justin Bieber z hitem I Don't Care, Alvaro Soler - La Libertad, Shawn Mendes z piosenką Senorita czy Ritual od Tiesto. Warto też pamiętać o zespole BTS, który podbił światowe listy sprzedaży singlem All Night.

Głosowanie podzielone na dwa etapy. Do drugiego, finałowego etapu przechodzi 25 piosenek. Wyniki pierwszego etapu poznamy 2 sierpnia - tego samego dnia wystartuje głosowanie finałowe! 

Namówcie swoich znajomych do głosowania! Niech wygra wasz faworyt. Do dzieła!

Najnowsze