HIT LATA 2019 - wybierz najgorętszy kawałek wakacji! GŁOSOWANIE

i

Autor: Pawel Skraba/REPORTER / EAST NEWS HIT LATA 2019 - wybierz najgorętszy kawałek wakacji! GŁOSOWANIE

HIT LATA 2019 - wybierz najgorętszy kawałek wakacji! GŁOSOWANIE

2019-08-01 11:56

Taneczny, imprezowy, energiczny, a może sentymentalny, spokojny i nostalgiczny? Jaki powinien być HIT LATA 2019? Już teraz możecie wybrać najgorętszy kawałek wakacji, który na zawsze będzie się kojarzyć z wakacyjnym czasem. Wśród naszych propozycji znalazły się polskie, jak i zagraniczne utwory. Wybierzcie swój hymn lata 2019 już teraz - na ESKA.pl!

HIT LATA 2019 - piosenka, która zdobędzie największą liczbę Waszych głosów zostanie hymnem tegorocznych wakacji! Od 2 lipca 2019 możecie wybierać utwór, który już zawsze będzie się kojarzyć z wyjątkowym, słonecznym i wakacyjnym czasem. Być może najlepszym hitem lata 2019 zostanie taneczny, energiczny i pełny motywacji kawałek. Kto wie, być może jednak wasze serce skradł sentymentalny i spokojny numer. Dajcie znać! W naszym głosowaniu pojawiły się nowości muzyczne 2019 z polskiego i zagranicznego rynku muzycznego!

HIT LATA 2019 - głosowanie

Która piosenka jest hitem lata 2019? Na placu boju o Wasze głosy na ESKA.pl walczy łącznie 51 gorących utworów. W gronie faworytów do tytułu wydaje się być: Ed Sheeran & Justin Bieber z hitem I Don't Care, Alvaro Soler - La Libertad, Shawn Mendes z piosenką Senorita czy Ritual od Tiesto. Warto też pamiętać o zespole BTS, który podbił światowe listy sprzedaży singlem All Night.

Głosowanie podzielone na dwa etapy. Do drugiego, finałowego etapu przechodzi 25 piosenek. Wyniki pierwszego etapu poznamy 2 sierpnia - tego samego dnia wystartuje głosowanie finałowe! 

Namówcie swoich znajomych do głosowania! Niech wygra wasz faworyt. Do dzieła!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE