Halloween 2021 - przebrania. Zaskocz wszystkich swoją metamorfozą!

2021-10-18 15:00
Halloween
Autor: pixabay.com

Wielkimi krokami zbliża się Halloween, czyli amerykańskie święto, które znalazło swoich sprzymierzeńców również w Polsce. Zarówno dzieci jak i dorośli coraz częściej biorą udział w halloweenowych przebierankach i zabawach, dlatego w artykule poniżej znajdziecie inspiracje na najfajniejsze metamorfozy. Za kogo warto przebrać się na Halloween 2021?

Halloween 2021 - przebrania. Za kogo przebrać się na Halloween? Wielkimi krokami zbliża się najpopularniejsze święto z zachodniej części świata. Mowa oczywiście o Halloween, które przywędrowało również do Polski, prosto ze Stanów Zjednoczonych. Tego dnia zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli, chętnie biorą udział w organizowanych z tej okazji zabawach i imprezach, które zawsze wiążą się z przebierankami. To idealny moment, aby ponieść się fantazji i dać upust swojej kreatywności, przygotowując strój, który zrobi na wszystkich ogromne wrażenie. Przypomnijmy, że Halloween w 2021 roku wypada 31 października i jest to niedziela. Tego dnia oprócz imprez i seansów z horrorami w kinach, dzieci chodzą od drzwi do drzwi zbierając słodycze. Za kogo warto przebrać się na Halloween 2021?

Hity na jesień 2021 - porcja energetycznych kawałków, które poprawią nastrój!

Halloween 2021 - pomysły na przebrania

Za kogo przebrać się na Halloween 2021? Nie musisz być pająkiem, zombie, duchem czy też czarodziejką! Pomysłów jest mnóstwo. Możesz zainspirować się postacią z bajki lub ulubionego serialu Netflixa, jak na przykład Dom z Papieru czy też Squid Game, który jest obecnie hitem sieci. Oprócz tego całość możesz uzupełnić kolorowym makijażem, który jeszcze bardziej Cię wyróżni! W galerii poniżej znajdziesz inspiracje na idealny strój halloweenowy. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze