zakupy

i

Autor: pixabay.com

Black Friday 2021 w Polsce - kiedy jest? Co to za dzień? [DATA]

2021-11-11 11:21

Black Friday to dzień, który celebrują nie tylko panie, ale również panowie. To idealna okazja do zakupów, zrobionych w promocyjnych cenach. Kiedy Black Friday 2021 wypada w Polsce? Czy będą duże promocje? Wszystko co musicie wiedzieć o 'czarnym piątku', znajduje się w artykule poniżej

Kiedy Black Friday 2021 jest w Polsce? Co to za dzień? Wielkimi krokami nadchodzi najbardziej szalony dzień jesieni, czyli Black Friday. Dzień ten znany jest również wszystkim jako 'czarny piątek', który przywędrował do Polski prosto ze Stanów Zjednoczonych. Choć promocje w naszym kraju są dużo niższe niż te w USA, to i tak święto cieszy się ogromnym powodzeniem. Co ciekawe, w Stanach Zjednoczonych Black Friday celebrowany jest z dużym rozmachem! Wyprzedaże z tej okazji są naprawdę wysokie, a w dodatku z roku na rok coraz bardziej popularne. Kiedy w Polsce jest Black Friday? Gdzie będzie można skorzystać z promocji? To idealny moment, aby zaopatrzyć się w prezenty świąteczne dla bliskich, oraz upolować dany towar w naprawdę dobrej cenie!

Daria jako Dua Lipa w ESKA Live! IDGAF w nowej wersji

Black Friday 2021 w Polsce - kiedy jest? [DATA]

Kiedy jest Black Friday 2021? Czarny piątek, czyli zakupowy szał wypada w tym roku w Polsce 26 listopada. Jednak czasami sklepy lubią zaskakiwać swoich klientów i na klika dni przed Black Friday wprowadzają ciekawe obniżki do swoich ofert. W promocji możemy znaleźć dosłownie wszystko - zaczynając od sprzętów AGD, ubrań, akcesoriów do domu, a kończąc nawet na promocjach w restauracjach i kawiarniach.

Sonda
Black Friday - skorzystasz z promocji w czarny piątek?