Google i 5 ukrytych funkcji o których nie miałeś pojęcia. Te triki mogą Cię zaskoczyć!

2021-05-10 15:14 Ewelina Kulasza
Google
Autor: pixabay.com

Internet choć jest źródłem wiedzy i rozrywki, jest też miejscem wielu tajemnic, które warto odkrywać. Tym razem nie chodzi o ukryte funkcje na Messengerze czy też Instagramie, ale w wyszukiwarce Google! Czy znałeś te triki? One mogą Cię mocno zaskoczyć!

Google i 5 ukrytych funkcji - o nich musi wiedzieć każdy! Internet to miejsce przepełnione rozrywką, ale także wieloma cennymi informacjami. Dzięki nim użytkownicy mogą pogłębiać swoją wiedzę na różne tematy, a w dodatku mogą sami zaistnieć w sieci. Pomocne przy tym są aplikacje, z których korzysta wiele młodych osób i nie tylko. Mowa o Instagramie, TikToku, a także Facebooku. Co ciekawe, każda z tej aplikacji ma w sobie ukryte funkcje, które uwielbiają internauci. Były już ukryte triki na Messengerze, dzięki którym użytkownicy mogą między innymi przejść do tajnej konwersacji lub pogrubić tekst na czacie, a także triki na Instagramie. Teraz okazuje się, że nie tylko tam znajdziemy tajemnicze funkcje, ale także w wyszukiwarce Google. Możemy włączyć gry, paletę kolorów, obrócić ekran o 360 stopni, czy nawet posłuchać odgłosów różnych zwierząt. Jak to zrobić? Tajne triki zdradzamy Wam w dalszej części artykułu.

TikTok - hity 2021. Te piosenki podbiły muzyczną aplikację!

Google - ukryte funkcje

Jakie ukryte funkcje ma wyszukiwarka Google? To z pewnością zaciekawi niejedną osobę! Przedstawiamy Wam 5 TOP trików, które można sprawdzić w wyszukiwarce Google:

  1. Lustrzane odbicie z dodatkami - jeśli chcemy uzyskać je w swojej wyszukiwarce Google musimy wejść na stronę: elgoog.im następnie naszym oczom ukaże się kilka opcji - ciekawe są pływające rekiny w błękitnej wodzie!
  2. Obrót strony o 360 stopni - jeśli chcemy poczuć się jak na rollercoasterze, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Google do a barrel roll i kliknąć enter. Następnie strona, która ukaże się naszym oczom, obróci się o 360 stopni, a nam zakręci się w głowie!
  3. Posłuchaj odgłosów zwierząt - aby posłuchać odgłosów różnych zwierząt, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Google angielskie wyrażenie animal sounds.
  4. Gra Pac-man - aby zagrać w kultową grę Pac-man należy wpisać w wyszukiwarkę Google Pacman Games, a następnie kliknąć zagraj.
  5. Rzut monetą - nie masz przy sobie ani grosza, a właśnie próbujesz ustalić kto pierwszy w gronie Waszych znajomych coś robi? Spokojnie, możecie zrobić to w wyszukiwarce Google. Wystarczy tylko wpisać hasło Rzut monetą a następnie nacisnąć enter i monetę.
Najnowsze