Jak dodać status na Instagram w bio? Nowa opcja spodoba się każdemu!

2021-04-12 10:12 ek
instagram
Autor: pixabay.com

Kolorowa aplikacja ze zdjęciami Instagram, co chwile zmienia się na lepsze. To wszystko dla użytkowników z całego świata, którzy na co dzień scrollują po niej palcem na ekranie swojego telefonu. Teraz okazuje się, że pojawiła się nowość, czyli dodanie statusu w bio. Jak to zrobić? To banalnie proste!

Jak dodać status na Instagram w bio? To banalnie proste, a może urozmaicić konto użytkownika w aplikacji. Instagram to jedna z popularniejszych apek, którą posiada niejedna osoba na świecie! Każdy znajdzie tam coś dla siebie, zaczynając od treści modowych, urodowych, sprtowych, wnętrzarskich, a nawet kucharskich. Nie można zapomnieć również o podróżach i zdjęcia z przeróżnych zakątków Ziemi, które robią na internautach zawsze ogromne wrażenie. Jednak od dłuższego czasu aplikacja nie żyje już samymi zdjęciami. Teraz użytkownicy mogą dodawać i oglądać 24-godzinne relacje, które urozmaicone są o lokalizacje, hashtagi, gify i napisy.

Twórcy Instagrama robią wszystko, by śmiganie po apce było wygodne i żeby podążało za panującymi trendami w sieci. Teraz przyszła kolej na kolejne udogodnienie, jakim jest status w bio. Jeśli w tym momencie właśnie odpoczywasz, możesz zaznaczyć to na swoim profilu. Jak to zrobić? Podpowiadamy poniżej!

Jak obrabiać zdjęcia na Instagram w ciekawy sposób!

Instagram - nowa opcja. Jak dodać status?

Jeśli wiesz co to gadu-gadu i opisy, które kiedyś wstawiało się w swój status, to teraz możesz zrobić coś bardzo podobnego na Instagramie. Wystarczy w pierwszej kolejności pobrać aplikację Threads from Instagram. Kiedy już zainstaluje się na naszym urządzeniu musimy w nią wejść i przesunąć w lewo. Następnie klikamy w status -> your status -> i w małej ramce na dole wpisujemy dowolny status np. pracuję. Status można urozmaicić przeróżnymi emoji i gotowe!

Najnowsze