Friz

i

Autor: Youtube.com/Karol Friz Wiśniewski

Friz zostanie studentem? Influencer ma pewne wątpliwości. Czy warto iść na studia?

2021-12-08 16:16

Friz to niekwestionowana gwiazda polskiego internetu. Ma na koncie wiele sukcesów w mediach społecznościowych i nie tylko. Influencer bardzo lubić się ze swoimi fanami swoim życiem oraz swoimi przemyśleniami. Tym razem zdradził, że zastanawia się nad pójściem na studia. Ma jednak pewien dylemat - nie wie, czy warto.

Friz zostanie studentem? Influencer ma pewne wątpliwości. Czy warto iść na studia? Friz to prawdziwa gwiazda polskiego internetu. Większość jego fanów uważa, że niczego mu nie brakuje i ma życie idealne. Pieniądze, podróże, popularność, przyjaciele - to marzenie wielu osób. Ostatnio Karol Wiśniewski - bo to jego prawdziwe imię i nazwisko - wyznał coś, co zaskoczyło wielu jego fanów. Okazuje się, że założyciel słynnej Ekipy zastanawia się nad pójściem na studia. Poinformował o tym za pośrednictwem swojego profilu na Twitterze. - Rozmyślam zapisanie się na studia, ale zastanawiam się, czy to na pewno najbardziej optymalna droga do zdobycia konkretnej wiedzy w najkrótszym możliwie czasie, by rozwijać firmę w nowej dla mnie branży. która wydaje mi się bardzo dochodowa w przyszłości - zastanawia się Karol.

Friz - majątek twórcy ujawniony. Tyle KASY ma król polskiego internetu

Maryla Rodowicz szczerze o Frizie. Będzie duet?!

Czy Friz powinien pójść na studia?

Pod tweetem Friza posypały się komentarze. Opinie na temat skuteczności szkolnictwa wyższego były bardzo różne. Większość zachęciła go jednak do dalszej edukacji. Czy Karola Wiśniewskiego wkrótce zobaczymy na uniwersytecie? Przekonamy się wkrótce. Jeżeli tak się stanie, na pewno nie zabraknie relacji w jego social mediach!

Ekipa Friza - członkowie, sklep, piosenki

Ekipa Friza to grupa najpopularniejszych influencerów w Polsce. Aktualnie w skład grupy wchodzą Friz (Karol Wiśniewski), Wersow (Weronika Sowa), Mini Majk (Mateusz Krzyżanowski), Jakub Patecki, Fusialka (Kasia Bożek), Marcysia Ryskala, Murcix (Marta Błoch) i Tromba (Mateusz Trabka). Grupa znajomych ma swój sklep online, który nazywa się EKIPATONOSI. Można tam kupić gadżety związane z influencerami. Ich najpopularniejsze piosenki to 3KIPA, Zygzak i Napad na bank.