Friz zawsze O TYM marzył! Internauci zachwyceni, że spełnił swoje wielkie marzenie

2022-07-02 21:44
Friz zawsze O TYM marzył! Internauci zachwyceni, że spełnił swoje wielkie marzenie
Autor: screen z filmu na YouTube: MÓJ PIERWSZY LOT HELIKOPTEREM! (JA PILOTUJE) / Karol Friz Wiśniewski Friz zawsze O TYM marzył! Internauci zachwyceni, że spełnił swoje wielkie marzenie

Karol Friz Wiśniewski należy do grona twórców, który udowadnia, że trzeba wierzyć w to, że uda się spełnić marzenia. Choć nieco pomaga swojemu szczęściu, to trzeba podkreślić, że jego upór w dążeniu do celu jest ogromny. Po tym, gdy stworzył swój projekt, osiągnął za jego sprawą masę sukcesów, teraz oficjalnie zrealizował kolejną życiową misję. Poznajcie szczegóły już teraz!

Spis treści

  1. Friz - pilotowanie helikoptera

Karol Friz Wiśniewski nie zwalnia tempa i po udanym dla niego 2020, a jeszcze bardziej 2021 roku spełnia kolejne cele w swoim życiu. Youtuber, który jest odpowiedzialny za najpopularniejszy internetowy projekt, jakim niewątpliwie jest Ekipa, zrealizował cel, o którym mówił od bardzo dawna. Friz w październiku 2021 napisał, że w kolejnym roku zrobi licencję na helikopter, a jeśli nie, to internauci mają wymyślić mu karę. Były propozycje wpłacenia dużej kwoty pieniężnej na cele charytatywne, ewentualna rozmowa z Wardęgą w Psiakobusie, czy chociażby tatuaż na ciele, którego wzór mieliby wybrać internauci. Youtuber często wspiera akcje charytatywne, czy pomaga losowym ludziom, czego dowodem była zeszłoroczna akcja. Friz przekazał duże pieniądze powodzianom. Tym razem jego fani prawdopodobnie przegrają zakład, ponieważ Karol Wiśniewski oficjalnie rozpoczął walkę o uprawnienia do latania śmigłowcem. Dowód i pierwsze efekty podrzucamy poniżej!

Friz miał ostatnio problemy z oddychaniem. Ujawnił DRAMATYCZNE kulisy!

Friz kiedyś i dziś

Friz - pilotowanie helikoptera

Friz pilotował helikopter! Na razie z pomocą instruktora, ale i tak to znaczący postęp w drodze po licencję. Youtuber musiał najpierw zrobić papiery, przejść testy, by faktycznie móc dojść do tego momentu. Pierwszy raz siadł za sterami i jak zdradził nigdy nie był nawet na symulatorze, więc była to dla niego absolutna nowość. Zanim siadł za sterami śmigłowca musiał sprawdzić kwestie techniczne, czy sprzęt, którym poleci do góry jest sprawny. Było również oczywiście tankowanie. Co najważniejsze będzie miał z tego pamiątkę, ponieważ wszystko nagrał i pokazał swoim widzom. Ci momentalnie zalali go komentarzami, pisząc i chwaląc upór Wiśniewskiego:

  • Jesteś TOP człowiekiem do przekazywania wartości ludziom, aby nigdy się nie poddawali i szli po marzenia. Sky is the limit!
  • Ten film to dowód na to, że nie ma rzeczy niemożliwych i warto spełniać marzenia. Gratuluję odwagi i chęci
  • Karol jest idealnym dowodem na to, że nie ma rzeczy niemożliwych. Zostaje tylko pogratulować i życzyć dalszych sukcesów!
  • Gratulacje Karol! Podziwiam cię , twoja twórczość jak do tego doszedłeś super!! Kocham cię

Niektórzy żartowali, że za jakiś czas można się spodziewać filmów na kanale pt. "Reakcja ekipy na mój nowy Helikoptera/Śmigłowca" czy też "Reakcja Ekipy na przyspieszenie mojego Helikoptera/Śmigłowca". Jak poradził sobie Friz w swoim pierwszym locie? Zobaczcie sami!

Friz jako 14-latek zasuwał na rolkach! TEGO nagrania jeszcze nie widzieliście

Sonda
Czy chciałbyś/chciałabyś zobaczyć walkę Friza na Fame MMA?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze