Friz przekazał DUŻE PIENIĄDZE dla powodzian. Ten gest poruszy największych twardzieli!

2021-07-26 16:56
Friz przekazał DUŻE PIENIĄDZE dla powodzian. Ten gest poruszy największych twardzieli!
Autor: screen z filmu na YouTube: dałem 50 tysięcy zł potrzebującym powodzianom... / YouTube.com/Karol Friz Wiśniewski Friz przekazał DUŻE PIENIĄDZE dla powodzian. Ten gest poruszy największych twardzieli!

Friz pokazał wielkie serce i wyraził chęć niesienia pomocy. Młody Youtuber błyskawicznie zareagował na zniszczenia, jakie spowodowała fala powodzi, która przeszła przez południową część Polski. 25-latek postanowił rozdać dużą sumę pieniędzy, mieszkańcom, którzy najbardziej ucierpieli. Friz ma nadzieję, że przekazanymi pieniędzmi, w jakiś sposób pomoże naprawić szkody. Poznajcie szczegóły i zobaczcie film już teraz.

Spis treści

  1. Ekipa Friza - pomoc dla powodzian
  2. Friz, Ekipa Friza - zarobki

Friz jeździ luksusowymi samochodami, mieszka w wielkiej willi, nieustannie inwestuje, zwiedza cały świat wypoczywając przy tym wszystkim w drogich hotelach, a to wszystko dzięki swojej wieloletniej działalności w internecie. Zarobki Friza 2021 jednych cieszą, a wśród niektórych wywołują spore, często negatywne emocje. Karol Wiśniewski jest osobą, która zapracowała na swój sukces i wciąż przełamuje kolejne bariery. Stać go na przyjemności, ale przy tym wszystkim ma wielkie serce do pomocy innym. Pamiętamy, gdy Friz rozdał dom w zabawie papier, kamień, nożyce, a także wyposażył Ochotniczą Straż Pożarną w Rokitnie Szlacheckim o profesjonalny sprzęt strażacki. Teraz młody twórca, wraz ze swoją Ekipą, zareagował na ostatnie powodzie, które przeszły przez Polskę. Postanowił przekazać powodzianom środki pieniężne, które choć trochę ułatwią naprawienie szkód i zniszczeń. Co więcej, korzystając ze swojej popularności rozgłośnił zbiórkę funduszy na pomoc poszkodowanym mieszkańcom. 

Friz kiedyś i dziś

Ekipa Friza - pomoc dla powodzian

Ekipa Friza postanowiła pomóc ludziom, którzy ucierpieli, w wyniku ostatniej nawałnicy, jaka przeszła przez Polskę. Youtuber odwiedził kilka domów w Krzyszkowicach, czyli wieś położoną w województwie małopolskim, w powiecie myślenickim i w sumie przekazał 50 tysięcy złotych, które ma nadzieje, że pomogą w jakiś sposób naprawić szkody. - Niedaleko Zakopanego, w stronę Krakowa... Swoją drogą to są okolice, w których mieszka moja rodzina, przeszła ogromna fala powodziowa, przez którą ludzie mają poniszczone całe domy. Pojechaliśmy tam, żeby im pomóc - powiedział Karol Wiśniewski. 

Ekipa Friza usłyszała kilka poruszających historii. Nie dowierzała, jak duże szkody wyrządził żywioł. Zalane domy, zniszczone samochody, poniszczone maszyny i zerwane drogi. Wiem, że skala zniszczeń jest duża i te pieniądze to kropla w morzu. Mam nadzieję, że przydadzą się przy wszystkich naprawach. Przyjechaliśmy, żeby pomóc i pan na pewno wykorzysta te pieniądze dobrze, lepiej. Państwu na pewno przydadzą się lepiej.

Friz pokazał, że ma wielkie serce, co możecie zobaczyć w filmie poniżej. Materiał z pomocy zaczyna się w 9:00 minucie:

Sonda
Friz - czy zachowanie robi na tobie wrażenie?

Friz, Ekipa Friza - zarobki

Zarobki Ekipy Friza robią wrażenie. Popularni twórcy wypuścili album Sezon 3, który jest swoistym popowo-trapowym rollercoasterem i odzwierciedleniem beztroskiego życia dorosłych twórców. Za sprawą piosenek Ekipa przeprowadza nas po mapie swoich dokonań, snuje plany na przyszłość i łączy elementy spajające wizję ich doczesnego życia. Damskie partie na albumie to świadomość operowania wokalem i balladowy rytm współczesnego R&B, który został wzbogacony o bezczelnie obezwładniający, miejscami egoistyczny rap chłopaków. Krążek został wzbogacony o gościnny udział Qry’ego z kolektywu chillwagon, Roxie, B.R.O oraz Jacusia. Ile zarobiła Ekipa na płycie Sezon 3? Ekipa Holding pochwaliła się, że przychody ze sprzedaży EKIPA - SEZON 3 w preorderze wyniosły 2 202 241,92 złotych netto (2 708 757,56 brutto), w tym przychód ze sprzedaży fizycznej wersji płyty 1 424 249,30 zł. Do tego dochodzą:

  • Ekipa - zarobki za odtworzenia w serwisie cyfrowym: 161 369 zł netto ze Spotify (dane szacunkowe)
  • Ekipa - zarobki za teledyski: 3kipa, Zaebyście: 351 623,62 zł (stan na maj 2021)
  • Ekipa - zarobki za sponsorów: 265 000 zł netto - od sponsorów

Friz przy odpowiednich algorytmach zarabia 2-3 tysiące w górę za 1 milion wyświetleń. Mówi się, że jeśli Friz doda na swój kanał 4 produkcje w miesiącu, a każda z nich osiągnie minimum 3 miliony wyświetleń, to na konto twórcy i jego przyjaciół wpłynie kwota przekraczająca 20 tysięcy złotych. Należy uwzględnić fakt, że jest to kwota uśredniona i zarobki na YouTube nie są równe. Youtuber chętnie rozmawia o tym, ile pieniędzy wpływa na jego konto. Swego czasu ujawnił, w programie Duży w Maluchu, że rocznie na konto jego firmy wpływa 10 milionów złotych.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze