Friz przekazał DUŻE PIENIĄDZE dla powodzian. Ten gest poruszy największych twardzieli!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: dałem 50 tysięcy zł potrzebującym powodzianom... / YouTube.com/Karol Friz Wiśniewski Friz przekazał DUŻE PIENIĄDZE dla powodzian. Ten gest poruszy największych twardzieli!

Friz przekazał DUŻE PIENIĄDZE dla powodzian. Ten gest poruszy największych twardzieli!

2021-07-26 16:56

Friz pokazał wielkie serce i wyraził chęć niesienia pomocy. Młody Youtuber błyskawicznie zareagował na zniszczenia, jakie spowodowała fala powodzi, która przeszła przez południową część Polski. 25-latek postanowił rozdać dużą sumę pieniędzy, mieszkańcom, którzy najbardziej ucierpieli. Friz ma nadzieję, że przekazanymi pieniędzmi, w jakiś sposób pomoże naprawić szkody. Poznajcie szczegóły i zobaczcie film już teraz.

Spis treści

  1. Ekipa Friza - pomoc dla powodzian
  2. Friz, Ekipa Friza - zarobki

Friz jeździ luksusowymi samochodami, mieszka w wielkiej willi, nieustannie inwestuje, zwiedza cały świat wypoczywając przy tym wszystkim w drogich hotelach, a to wszystko dzięki swojej wieloletniej działalności w internecie. Zarobki Friza 2021 jednych cieszą, a wśród niektórych wywołują spore, często negatywne emocje. Karol Wiśniewski jest osobą, która zapracowała na swój sukces i wciąż przełamuje kolejne bariery. Stać go na przyjemności, ale przy tym wszystkim ma wielkie serce do pomocy innym. Pamiętamy, gdy Friz rozdał dom w zabawie papier, kamień, nożyce, a także wyposażył Ochotniczą Straż Pożarną w Rokitnie Szlacheckim o profesjonalny sprzęt strażacki. Teraz młody twórca, wraz ze swoją Ekipą, zareagował na ostatnie powodzie, które przeszły przez Polskę. Postanowił przekazać powodzianom środki pieniężne, które choć trochę ułatwią naprawienie szkód i zniszczeń. Co więcej, korzystając ze swojej popularności rozgłośnił zbiórkę funduszy na pomoc poszkodowanym mieszkańcom. 

Friz kiedyś i dziś

Ekipa Friza - pomoc dla powodzian

Ekipa Friza postanowiła pomóc ludziom, którzy ucierpieli, w wyniku ostatniej nawałnicy, jaka przeszła przez Polskę. Youtuber odwiedził kilka domów w Krzyszkowicach, czyli wieś położoną w województwie małopolskim, w powiecie myślenickim i w sumie przekazał 50 tysięcy złotych, które ma nadzieje, że pomogą w jakiś sposób naprawić szkody. - Niedaleko Zakopanego, w stronę Krakowa... Swoją drogą to są okolice, w których mieszka moja rodzina, przeszła ogromna fala powodziowa, przez którą ludzie mają poniszczone całe domy. Pojechaliśmy tam, żeby im pomóc - powiedział Karol Wiśniewski. 

Ekipa Friza usłyszała kilka poruszających historii. Nie dowierzała, jak duże szkody wyrządził żywioł. Zalane domy, zniszczone samochody, poniszczone maszyny i zerwane drogi. Wiem, że skala zniszczeń jest duża i te pieniądze to kropla w morzu. Mam nadzieję, że przydadzą się przy wszystkich naprawach. Przyjechaliśmy, żeby pomóc i pan na pewno wykorzysta te pieniądze dobrze, lepiej. Państwu na pewno przydadzą się lepiej.

Friz pokazał, że ma wielkie serce, co możecie zobaczyć w filmie poniżej. Materiał z pomocy zaczyna się w 9:00 minucie:

Sonda
Friz - czy zachowanie robi na tobie wrażenie?

Friz, Ekipa Friza - zarobki

Zarobki Ekipy Friza robią wrażenie. Popularni twórcy wypuścili album Sezon 3, który jest swoistym popowo-trapowym rollercoasterem i odzwierciedleniem beztroskiego życia dorosłych twórców. Za sprawą piosenek Ekipa przeprowadza nas po mapie swoich dokonań, snuje plany na przyszłość i łączy elementy spajające wizję ich doczesnego życia. Damskie partie na albumie to świadomość operowania wokalem i balladowy rytm współczesnego R&B, który został wzbogacony o bezczelnie obezwładniający, miejscami egoistyczny rap chłopaków. Krążek został wzbogacony o gościnny udział Qry’ego z kolektywu chillwagon, Roxie, B.R.O oraz Jacusia. Ile zarobiła Ekipa na płycie Sezon 3? Ekipa Holding pochwaliła się, że przychody ze sprzedaży EKIPA - SEZON 3 w preorderze wyniosły 2 202 241,92 złotych netto (2 708 757,56 brutto), w tym przychód ze sprzedaży fizycznej wersji płyty 1 424 249,30 zł. Do tego dochodzą:

  • Ekipa - zarobki za odtworzenia w serwisie cyfrowym: 161 369 zł netto ze Spotify (dane szacunkowe)
  • Ekipa - zarobki za teledyski: 3kipa, Zaebyście: 351 623,62 zł (stan na maj 2021)
  • Ekipa - zarobki za sponsorów: 265 000 zł netto - od sponsorów

Friz przy odpowiednich algorytmach zarabia 2-3 tysiące w górę za 1 milion wyświetleń. Mówi się, że jeśli Friz doda na swój kanał 4 produkcje w miesiącu, a każda z nich osiągnie minimum 3 miliony wyświetleń, to na konto twórcy i jego przyjaciół wpłynie kwota przekraczająca 20 tysięcy złotych. Należy uwzględnić fakt, że jest to kwota uśredniona i zarobki na YouTube nie są równe. Youtuber chętnie rozmawia o tym, ile pieniędzy wpływa na jego konto. Swego czasu ujawnił, w programie Duży w Maluchu, że rocznie na konto jego firmy wpływa 10 milionów złotych.