Friz jako 14-latek zasuwał na rolkach! TEGO nagrania jeszcze nie widzieliście

i

Autor: Daniel Szura / Wisnia Rolki 1 Friz jako 14-latek zasuwał na rolkach! TEGO nagrania jeszcze nie widzieliście

Friz jako 14-latek zasuwał na rolkach! TEGO nagrania jeszcze nie widzieliście

2022-06-10 18:10

Friz jako 14-latek uwielbiał jeździć na rolkach. Robił przy tym szalone triki, których uczył się, gdy tylko wrócił ze szkoły. Internauci dokopali się do nagrania sprzed 12 lat, kiedy to jeden z najpopularniejszych obecnie Youtuberów popisywał się swoimi umiejętnościami przed kamerą. Zwroty akcji, efekty specjalne, muzyka w tle, a to wszystko w pierwszym filmie dodanym na aktualny kanał Karola Wiśniewskiego. Zobaczcie sami już teraz!

Friz jako 14-latek sporo czasu spędzał na świeżym powietrzu. Kilkunastoletni chłopak jeździł na rolkach między blokami krakowskiego osiedla Ruczaj, szlifując perfekcyjne robienie akrobacji. Jeździł po krawędzi chodnika, zjeżdżał ze schodów, skakał z wysokości, a także jeździł do tyłu. Nagranie sprzed lat, na którym widać, jak trudne triki robił Karol Wiśniewski ponownie zyskało na popularności. Było to w ogóle pierwsze wideo, jakie Youtuber dodał na swój kanał mający obecnie ponad 4,5 miliona subskrypcji. Na tamte czasy własnymi siłami zmontował filmik, dodał kilka efektów specjalnych, piosenkę Eminema w tle, a całość trwa trzy minuty. 

TAK WYGLĄDA LUKSUSOWE ŻYCIE EKIPY FRIZA | ESKA XD - Radio Eska #50

Friz jako 14-latek - jazda na rolkach

Obecnie milioner, jeden z najpopularniejszych i kreatywnych twórców internetowych w Polsce, właściciel luksusowego, blisko 400-konnego Mercedesa. Jeszcze 8 lat temu na końcu filmiku pojawiał się napis: Dzięki za obejrzenie i proszę o subka. Karol Wiśniewski karierę zaczynał nagrywając filmiki o pokemonach, ale wcześniej, bo w 2010 roku pokazywał swoje umiejętności na rolkach. 

Filmik nosi tytuł Wisnia Rolki 1 i ma ponad 2,8 miliona wyświetleń, a także ponad 220 tysięcy łapek w górę i 30 tysięcy komentarzy. Wśród dawnych opinii pojawiły się także te najnowsze, z poprzedniego i tego roku. Internauci piszą:

  • Taki młody nie świadomy jaki sukces osiągnie
  • Minęło 10lat, a ja nadal czekam za odcinkiem wiśnia rolki 2...
  • I pomyśleć że mały Karolek stał się kimś tak wielkim
  • I pomyśleć że ten człowiek teraz jest najsławniejszym Youtuberem w Polsce
  • Jakie to jest przykre że Karol w tak młodym wieku robił już triki na rolkach, a ja mając 18 nawet hamować nie umiem xD
  • Nie miał pojęcia kim będzie w przyszłości takie piękne

Przełomowym momentem w karierze Karola Wiśniewskiego było założenie z przyjaciółmi projektu Ekipa. Z sukcesem realizuje go od 2018 roku. Od tamtego czasu twórcy odnieśli sukces wydając debiutancki album z megahitami, wprawili wszystkich w zakupowe szaleństwo sprzedając lody, napoje i zeszyty, ubrania z kolekcji Ekipatonosi, a co więcej długo szykowali się do debiutu na giełdzie i to się udało. Jeśli myśleliście, że to koniec, to jesteście w błędzie. W 2022 roku Ekipa wypuściła pączki, a w planach jest produkcja gier wideo i serialu animowanego. W tym celu rozwijane jest studio animacji filmów Pigeon Studios. Zarobki Ekipy Friza 2021 to głównie Ekipa Management, czyli sprzedawanie reklam, Ekipatonosi zajmujące się sprzedażą odzieży i gadżetów, a także Ekipa Investments, Pigeon Pictures i GG Bay. Zysk netto za 2021 rok wyniósł ponad 9,5 mln złotych.

Sonda
Czy twoim zdaniem zarobki Ekipy Friza są za duże?