Friz jako 14-latek zasuwał na rolkach! TEGO nagrania jeszcze nie widzieliście

2022-06-10 18:10
Friz jako 14-latek zasuwał na rolkach! TEGO nagrania jeszcze nie widzieliście
Autor: Daniel Szura / Wisnia Rolki 1 Friz jako 14-latek zasuwał na rolkach! TEGO nagrania jeszcze nie widzieliście

Friz jako 14-latek uwielbiał jeździć na rolkach. Robił przy tym szalone triki, których uczył się, gdy tylko wrócił ze szkoły. Internauci dokopali się do nagrania sprzed 12 lat, kiedy to jeden z najpopularniejszych obecnie Youtuberów popisywał się swoimi umiejętnościami przed kamerą. Zwroty akcji, efekty specjalne, muzyka w tle, a to wszystko w pierwszym filmie dodanym na aktualny kanał Karola Wiśniewskiego. Zobaczcie sami już teraz!

Friz jako 14-latek sporo czasu spędzał na świeżym powietrzu. Kilkunastoletni chłopak jeździł na rolkach między blokami krakowskiego osiedla Ruczaj, szlifując perfekcyjne robienie akrobacji. Jeździł po krawędzi chodnika, zjeżdżał ze schodów, skakał z wysokości, a także jeździł do tyłu. Nagranie sprzed lat, na którym widać, jak trudne triki robił Karol Wiśniewski ponownie zyskało na popularności. Było to w ogóle pierwsze wideo, jakie Youtuber dodał na swój kanał mający obecnie ponad 4,5 miliona subskrypcji. Na tamte czasy własnymi siłami zmontował filmik, dodał kilka efektów specjalnych, piosenkę Eminema w tle, a całość trwa trzy minuty. 

TAK WYGLĄDA LUKSUSOWE ŻYCIE EKIPY FRIZA | ESKA XD - Radio Eska #50

Friz jako 14-latek - jazda na rolkach

Obecnie milioner, jeden z najpopularniejszych i kreatywnych twórców internetowych w Polsce, właściciel luksusowego, blisko 400-konnego Mercedesa. Jeszcze 8 lat temu na końcu filmiku pojawiał się napis: Dzięki za obejrzenie i proszę o subka. Karol Wiśniewski karierę zaczynał nagrywając filmiki o pokemonach, ale wcześniej, bo w 2010 roku pokazywał swoje umiejętności na rolkach. 

Filmik nosi tytuł Wisnia Rolki 1 i ma ponad 2,8 miliona wyświetleń, a także ponad 220 tysięcy łapek w górę i 30 tysięcy komentarzy. Wśród dawnych opinii pojawiły się także te najnowsze, z poprzedniego i tego roku. Internauci piszą:

  • Taki młody nie świadomy jaki sukces osiągnie
  • Minęło 10lat, a ja nadal czekam za odcinkiem wiśnia rolki 2...
  • I pomyśleć że mały Karolek stał się kimś tak wielkim
  • I pomyśleć że ten człowiek teraz jest najsławniejszym Youtuberem w Polsce
  • Jakie to jest przykre że Karol w tak młodym wieku robił już triki na rolkach, a ja mając 18 nawet hamować nie umiem xD
  • Nie miał pojęcia kim będzie w przyszłości takie piękne

Przełomowym momentem w karierze Karola Wiśniewskiego było założenie z przyjaciółmi projektu Ekipa. Z sukcesem realizuje go od 2018 roku. Od tamtego czasu twórcy odnieśli sukces wydając debiutancki album z megahitami, wprawili wszystkich w zakupowe szaleństwo sprzedając lody, napoje i zeszyty, ubrania z kolekcji Ekipatonosi, a co więcej długo szykowali się do debiutu na giełdzie i to się udało. Jeśli myśleliście, że to koniec, to jesteście w błędzie. W 2022 roku Ekipa wypuściła pączki, a w planach jest produkcja gier wideo i serialu animowanego. W tym celu rozwijane jest studio animacji filmów Pigeon Studios. Zarobki Ekipy Friza 2021 to głównie Ekipa Management, czyli sprzedawanie reklam, Ekipatonosi zajmujące się sprzedażą odzieży i gadżetów, a także Ekipa Investments, Pigeon Pictures i GG Bay. Zysk netto za 2021 rok wyniósł ponad 9,5 mln złotych.

Sonda
Czy twoim zdaniem zarobki Ekipy Friza są za duże?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze