Friz miał ostatnio problemy z oddychaniem. Ujawnił DRAMATYCZNE kulisy!

2022-06-24 13:41
Friz miał ostatnio DUŻE problemy z oddychaniem. Ujawnił dramatyczne kulisy
Autor: screen z filmu na YouTube: FRIZ W AFERKACH (Wardęga, czy Friz zawalczy we Freak Fight, kogo nie lubi Friz) / Aferki / screen z filmu: KTO BĘDZIE LEPSZY NA TORZE NINJA WARRIOR WYGRYWA 1000PLN! / Tromba Friz miał ostatnio DUŻE problemy z oddychaniem. Ujawnił dramatyczne kulisy

Fani założyciela najpopularniejszego obecnie projektu internetowego w Polsce bardzo się zmartwili. Youtuber przyznał, że w ostatnim czasie miał spory problem ze złapaniem tlenu do płuc. Co się stało Frizowi? Dlaczego miał problemy z oddychaniem? Przekonajcie się i poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Friz problemy z oddychaniem - co się stało?

Friz miał ostatnio duże problemy z oddychaniem, co przeraziło jego najwierniejszych fanów. Karol Wiśniewski ujawnił, jakie były bezpośrednie przyczyny trudności ze złapaniem tlenu do płuc. Wszystko to w programie Aferki, który realizowany jest przez Boxdela i Ulfika na YouTube. Całą opowieść rozpoczął od wyjaśnienia swojego stanu zdrowia i przedstawienia swoich ograniczeń w uprawianiu sportów z wykorzystywaniem ciała. Nie od dziś wiadomo, że założyciel projektu Ekipa przeszedł kilka lat temu poważną operację kręgosłupa. Zdiagnozowali u niego skoliozę i w wieku 18 lat ją zoperowano. Youtuber w przeciwnym razie, w przyszłości, mógłby mieć problemy z chodzeniem. Do końca życia ma wkręcone dwa pręty, które mają na celu usztywnienie całej osi kręgosłupa.

Friz ZAWALCZY na Fame MMA?! Podał KWOTĘ za jaką wejdzie do klatki

Friz kiedyś i dziś

Friz problemy z oddychaniem - co się stało?

Skacze ze spadochronu, na wakacjach jeździ jeepem lub skuterem po wertepach wywołując przy tym obciążenie dla całego ciała, skacze do wody z wysokości, a także jest jednym z tych Youtuberów, który uwielbia próbować nowych, ekstremalnych rzeczy. Friz przyznał, że nie dałby rady przygotowywać się do swojej walki dla freak-fightowej organizacji. W Aferkach przedstawił dramatyczne kulisy tego, co działo się z nim po odbytym treningu z Trombą, który przygotowywał się do swojego starcia z Gimperem.

Zadaniem Youtubera było przejście przez ekstremalny Tor Ninja, w jak najkrótszym czasie. Zwycięzca zgarnął 1000 złotych. Karol Wiśniewski, podczas wysiłkowego zadania dał z siebie wszystko i przepłacił to zdrowiem. Przez 2 tygodnie miał problem z oddychaniem. Powiedział:

Sytuacja wygląda tak. Jak wszyscy wiedzą albo może są tacy co nie wiedzą. Mam pręty w kręgosłupie, bo miałem skoliozę. W wieku 18 lat została ona operowana. Miałem informację od lekarza, że jak nie zrobimy operacji, to w wieku 40 lat mogę nie chodzić. Długo się nie zastanawiałem (...). Mam te pręty, przez co nie mogę się zginać i nie mam rotacji. Jakiś czas temu, jak Tromba przygotowywał się do walki. Mieliśmy wspólny trening, a ja dwa tygodnie po tym treningu nie mogłem oddychać. Te pręty są gdzieś tam wkręcone śrubami, jakby w kręgosłup. One przez rotacje się tak naruszyły, wbijały w płuca, że nie mogłem złapać oddechu. Duży minus przy trenowaniu

- wyjaśnił Friz opowiadając o tym, czy zawalczy na jakiejś gali organizacji freak-fightowej.

W programie Aferki o problemach zdrowotnych opowiedział także Boxdel. Jeden z włodarzy Fame MMA ujawnił, że zemdlał ostatnio w łazience i musi sobie zrobić komplet badań, które wskażą przyczynę problemów. Życzymy szybkiego powrotu do pełni sił i zdrowia!

Chcesz poprawić sobie humor? Włącz teraz najnowsze odcinki WKRĘTARKI!

Listen to "Dance" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze