Friz ZAWALCZY na Fame MMA?! Znana jest KWOTA, za jaką wejdzie do klatki

i

Autor: screen z filmu na YouTube: FRIZ W AFERKACH (Wardęga, czy Friz zawalczy we Freak Fight, kogo nie lubi Friz) / Aferki / FAME MMA Friz ZAWALCZY na Fame MMA?! Znana jest KWOTA, za jaką wejdzie do klatki

Friz ZAWALCZY na Fame MMA?! Podał KWOTĘ za jaką wejdzie do klatki

2022-06-24 12:34

Walka Friza na Fame MMA wywołałaby ogromne emocje wśród osób, które regularnie śledzą losy popularnego Youtubera, ale także wśród tych, którzy dopiero zaznajomili się z jego kreatywną twórczością. Sprawiłaby też, że padłby rekord sprzedanych licencji PPV, a wejściówki na halę rozeszłyby się w błyskawicznym tempie. Karol Wiśniewski nie wyklucza takiej walki, ale muszą zostać spełnione pewne warunki. Jakie? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Friz na Fame MMA - kiedy zawalczy?
  2. Friz - operacja kręgosłupa 

Friz na Fame MMA - taka wiadomość ucieszyłaby tysiące fanów twórcy najpopularniejszego projektu internetowego w naszym kraju. Nie byłaby jednak zaskoczeniem, bo Karol Wiśniewski uwielbia sprawdzać się w nowych rolach, więc i walka na freak-fightowej gali przed kompletem publiczności byłaby dla niego czymś ekstremalnie ciekawym. Youtuber w swojej karierze próbował już prawie każdego trudnego sportu, więc i aktywność w okrągłej klatce MMA mogłaby wywołać u niego wzrost adrenaliny. W przeszłości pracował nad rzeźbieniem swojego ciała, a nawet trenował Muay Thai.

Friz miał ostatnio problemy z oddychaniem. Ujawnił DRAMATYCZNE kulisy!

Friz chciał oddać DUŻE PIENIĄDZE za wykonanie TEGO zadania. Nie uwierzycie, co wymyślił!

TAK WYGLĄDA LUKSUSOWE ŻYCIE EKIPY FRIZA | ESKA XD - Radio Eska #50
Sonda
Czy chciałbyś/chciałabyś zobaczyć walkę Friza na Fame MMA?

Friz na Fame MMA - kiedy zawalczy?

Friz spełnił oczekiwania swoich fanów i udzielił długiego wywiadu. Był gościem Aferek, czyli programu Boxdela i Ulfika na kanale YouTube. Na żywo odpowiadał na trudne pytania i szczerze odnosił się do dram ze swoim i nieswoim udziałem. Internauci twierdzą, że rozmową zyskał bardzo dużo i przekonał do siebie wiele osób. W gronie pytań, które wysyłali oglądający, ale również zadawali prowadzący, nie mogło zabraknąć tego związanego z walką na Fame MMA. Friz powiedział, że byłby skłonny wejść do okrągłej klatki, ale tylko pod kilkoma warunkami. 

Jednym z nich, a nawet tym głównym jest cena. Friz przyznał, że nie interesuje go gotówka, a akcje spółki Ekipa. Byłby skłonny zawalczyć za półtora miliona akcji, co przy obecnym kursie daje kwotę 7,8 miliona złotych. Po drugie, chodzi o treningi. Po operacji kręgosłupa ma problem z uprawieniem sportów z maksymalnym eksploatowaniem ciała, więc czekałoby go arcytrudne zadanie. 

Friz jako 14-latek zasuwał na rolkach! TEGO nagrania jeszcze nie widzieliście

Sytuacja wygląda tak. Jak wszyscy wiedzą albo może są tacy co nie wiedzą. Mam pręty w kręgosłupie, bo miałem skoliozę. W wieku 18 lat została ona operowana. Miałem informację od lekarza, że jak nie zrobimy operacji, to w wieku 40 lat mogę nie chodzić. Długo się nie zastanawiałem (...). Mam te pręty, przez co nie mogę się zginać i nie mam rotacji. Jakiś czas temu, jak Tromba przygotowywał się do walki. Mieliśmy wspólny trening, a ja dwa tygodnie po tym treningu nie mogłem oddychać. Te pręty są gdzieś tam wkręcone śrubami, jakby w kręgosłup. One przez rotacje się tak naruszyły, wbijały w płuca, że nie mogłem złapać oddechu. Duży minus przy trenowaniu i z tego powodu mój statement brzmi: wszystko ma swoją cenę, natomiast ja w obecnych czasach w pieniądze zwykłe tak średnio mnie jara. Jesteśmy jako Ekipa spółką akcyjną, jesteśmy normalnie notowani, to ja mógłbym, jako iż wierzę w moją spółkę, mógłbym się podjąć takiej walki za półtora miliona akcji Ekipy. Mnie złotówki i dolary nie interesują.

- wyjaśnił Friz. Jednocześnie dodał, że myślał, by zawalczyć za okrągłą kwotę 10 milionów złotych. Twórca Ekipy wierzy jednak w swoją spółkę i postanowił sobie, że będzie się posługiwać akcjami. Pojedynek mógłby się odbyć w formule K-1.

Friz - operacja kręgosłupa 

Friz przeszedł operację mając 18 lat. Ma dwa pręty w kręgosłupie, przez co jego miednica nieco się podwyższyła, co skutkuje jedną nogą krótszą. Youtuber wyjaśniał, że musi nosić specjalną wkładkę do butów.