Friz ZAWALCZY na Fame MMA?! Podał KWOTĘ za jaką wejdzie do klatki

2022-06-24 12:34
Friz ZAWALCZY na Fame MMA?! Znana jest KWOTA, za jaką wejdzie do klatki
Autor: screen z filmu na YouTube: FRIZ W AFERKACH (Wardęga, czy Friz zawalczy we Freak Fight, kogo nie lubi Friz) / Aferki / FAME MMA Friz ZAWALCZY na Fame MMA?! Znana jest KWOTA, za jaką wejdzie do klatki

Walka Friza na Fame MMA wywołałaby ogromne emocje wśród osób, które regularnie śledzą losy popularnego Youtubera, ale także wśród tych, którzy dopiero zaznajomili się z jego kreatywną twórczością. Sprawiłaby też, że padłby rekord sprzedanych licencji PPV, a wejściówki na halę rozeszłyby się w błyskawicznym tempie. Karol Wiśniewski nie wyklucza takiej walki, ale muszą zostać spełnione pewne warunki. Jakie? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Friz na Fame MMA - kiedy zawalczy?
  2. Friz - operacja kręgosłupa 

Friz na Fame MMA - taka wiadomość ucieszyłaby tysiące fanów twórcy najpopularniejszego projektu internetowego w naszym kraju. Nie byłaby jednak zaskoczeniem, bo Karol Wiśniewski uwielbia sprawdzać się w nowych rolach, więc i walka na freak-fightowej gali przed kompletem publiczności byłaby dla niego czymś ekstremalnie ciekawym. Youtuber w swojej karierze próbował już prawie każdego trudnego sportu, więc i aktywność w okrągłej klatce MMA mogłaby wywołać u niego wzrost adrenaliny. W przeszłości pracował nad rzeźbieniem swojego ciała, a nawet trenował Muay Thai.

Friz miał ostatnio problemy z oddychaniem. Ujawnił DRAMATYCZNE kulisy!

Friz chciał oddać DUŻE PIENIĄDZE za wykonanie TEGO zadania. Nie uwierzycie, co wymyślił!

TAK WYGLĄDA LUKSUSOWE ŻYCIE EKIPY FRIZA | ESKA XD - Radio Eska #50
Sonda
Czy chciałbyś/chciałabyś zobaczyć walkę Friza na Fame MMA?

Friz na Fame MMA - kiedy zawalczy?

Friz spełnił oczekiwania swoich fanów i udzielił długiego wywiadu. Był gościem Aferek, czyli programu Boxdela i Ulfika na kanale YouTube. Na żywo odpowiadał na trudne pytania i szczerze odnosił się do dram ze swoim i nieswoim udziałem. Internauci twierdzą, że rozmową zyskał bardzo dużo i przekonał do siebie wiele osób. W gronie pytań, które wysyłali oglądający, ale również zadawali prowadzący, nie mogło zabraknąć tego związanego z walką na Fame MMA. Friz powiedział, że byłby skłonny wejść do okrągłej klatki, ale tylko pod kilkoma warunkami. 

Jednym z nich, a nawet tym głównym jest cena. Friz przyznał, że nie interesuje go gotówka, a akcje spółki Ekipa. Byłby skłonny zawalczyć za półtora miliona akcji, co przy obecnym kursie daje kwotę 7,8 miliona złotych. Po drugie, chodzi o treningi. Po operacji kręgosłupa ma problem z uprawieniem sportów z maksymalnym eksploatowaniem ciała, więc czekałoby go arcytrudne zadanie. 

Friz jako 14-latek zasuwał na rolkach! TEGO nagrania jeszcze nie widzieliście

Sytuacja wygląda tak. Jak wszyscy wiedzą albo może są tacy co nie wiedzą. Mam pręty w kręgosłupie, bo miałem skoliozę. W wieku 18 lat została ona operowana. Miałem informację od lekarza, że jak nie zrobimy operacji, to w wieku 40 lat mogę nie chodzić. Długo się nie zastanawiałem (...). Mam te pręty, przez co nie mogę się zginać i nie mam rotacji. Jakiś czas temu, jak Tromba przygotowywał się do walki. Mieliśmy wspólny trening, a ja dwa tygodnie po tym treningu nie mogłem oddychać. Te pręty są gdzieś tam wkręcone śrubami, jakby w kręgosłup. One przez rotacje się tak naruszyły, wbijały w płuca, że nie mogłem złapać oddechu. Duży minus przy trenowaniu i z tego powodu mój statement brzmi: wszystko ma swoją cenę, natomiast ja w obecnych czasach w pieniądze zwykłe tak średnio mnie jara. Jesteśmy jako Ekipa spółką akcyjną, jesteśmy normalnie notowani, to ja mógłbym, jako iż wierzę w moją spółkę, mógłbym się podjąć takiej walki za półtora miliona akcji Ekipy. Mnie złotówki i dolary nie interesują.

- wyjaśnił Friz. Jednocześnie dodał, że myślał, by zawalczyć za okrągłą kwotę 10 milionów złotych. Twórca Ekipy wierzy jednak w swoją spółkę i postanowił sobie, że będzie się posługiwać akcjami. Pojedynek mógłby się odbyć w formule K-1.

Friz - operacja kręgosłupa 

Friz przeszedł operację mając 18 lat. Ma dwa pręty w kręgosłupie, przez co jego miednica nieco się podwyższyła, co skutkuje jedną nogą krótszą. Youtuber wyjaśniał, że musi nosić specjalną wkładkę do butów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze