Friz chciał oddać DUŻE PIENIĄDZE za wykonanie TEGO zadania. Nie uwierzycie, co wymyślił!

2022-06-23 9:05
Friz chciał oddać DUŻE PIENIĄDZE za wykonanie TEGO zadania! Nie uwierzycie, co wymyślił
Autor: screen z filmu na YouTube: PŁAKAŁA, BO MUSIAŁA POKONAĆ SWOJĄ FOBIĘ... / Karol Friz Wiśniewski Friz chciał oddać DUŻE PIENIĄDZE za wykonanie TEGO zadania! Nie uwierzycie, co wymyślił

Karol Wiśniewski zarabia duże pieniądze, ale sam też chętnie się nimi dzieli. Doskonale wie, że gdyby nie fani, to nie udałoby mu się osiągnąć aż tak ogromnego sukcesu. Friz, w związku z tym, co jakiś czas wymyśla widzom wyzwania lub po prostu z dobrego serca rozdaje pieniądze. Tym razem postanowił zorganizować ciekawe wyzwanie, które wywołało spore zamieszanie. O co chodzi? Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Friz - pieniądze za puszkę

Friz zdobył serca widzów za sprawą swojej konsekwencji, pracowitości, ale również dzięki swojemu uporowi w dążeniu do celu. Założyciel Ekipy rozkochał w sobie widownie także dzięki niecodziennym pomysłom, które wykorzystywał w swoich filmikach. W przeszłości oddał dom w zabawie kamień papier nożyce, zrobił prezent ślubny losowej młodej parze, czy chociażby rozdał kasę osobom, które kupiły zeszyt sygnowany logiem jego projektu. Największych twardzieli poruszył jednak inny gest. W momencie największych ulew, burz i tragedii żywiołowych, Friz przekazał pieniądze dla powodzian. Wiele rodzin, w jednej chwili straciło dorobek swojego życia, a Karol Wiśniewski postanowił w jakiś sposób im pomóc. Teraz wpadł na kolejny zaskakujący pomysł. Będąc na słonecznej Ibizie wymyślił konkurs, w którym do wygrania była oczywiście kasa. Na czym polegało zadanie? Niektórzy internauci zrobili wszystko, by wygrać rywalizację i zgarnąć gotówkę od Youtubera!

Friz TYMI SŁOWAMI zasugerował koniec swojej kariery. Jego dalsze plany zaskoczeniem!

Friz kiedyś i dziś

Friz - pieniądze za puszkę

Karol Wiśniewski wraz z pozostałymi członkami Ekipy wybrał się na Ibizę. Będąc na słonecznej wyspie nie mogli odpuścić sobie klubu Ushuaia, gdzie grają na co dzień tacy DJ-e, jak David Guetta, Tiesto, Kygo, Calvin Harris czy Armin van Buuren. Jeździli też po górzystych terenach, podwodnym skuterem, czy pojawili się w miasteczku z karuzelami. Odwiedzili też Baleary, czyli region w Hiszpanii, gdzie znajdują się wysokie posągi. Celne rzucenie kamieni na każdy ze skalnych monumentów oznacza szczęście i powodzenie. Karol Wiśniewski postanowił odwrócić sytuację i sam zdecydował się dać komuś szczęście. Rzucił na posąg puszkę z napojem Ekipy, a ktoś, kto ją zrzuci jako pierwszy i nagra z tego filmik otrzyma 10 tysięcy złotych. 

Sonda
Czy chciałbyś/chciałabyś zgarnąć 10 tysięcy od Friza?

Youtuber Jawor postanowił skorzystać z takiej okazji i spontanicznie wybrał się na Ibizę. Kupił bilety i co ważne dokładnie przemyślał logistykę zdejmowania puszki z wysokiego posągu. Zdecydował się zabrać ze sobą drona. Dojechał na miejsce i jak się okazało nie był pierwszy. Byli już tam Polacy, którzy na co dzień mieszkają na przepięknej wyspie. Pojawiła się teoria, że to właśnie oni podeszli do posągu z drabiną i zdjęli puszkę. Jednak w dalszej części filmu Jawora dowiedzieliśmy się, z zapewnień ochrony, że na terenie archipelagu nikt nie pojawił się z drabiną umożliwiającą wejście po monumencie. Był też pomysł, że puszka po prostu spadła lub ktoś już ją wyrzucił do śmietnika. Możliwe też, że ochrona po prostu zdjęła puszkę z góry widząc na kamerach, że na posągu znajduje się nieokreślony przedmiot. Pomimo starań Youtubera nie udało mu się zgarnąć 10 tysięcy złotych. Starania docenił Karol Wiśniewski, który napisał w komentarzach pod filmikiem: 

kurdeee ale szkoda, na bank wybuchła i ją sprzątnęli :( Nie przemyślałem tego totalnie, zreszta wymyśliłem to w momencie jej wrzucenia więc to był spontan pomysł XDodezwę się do Ciebie jeszcze, coś wymyślimy :D!

Friz chciał oddać DUŻE PIENIĄDZE za wykonanie TEGO zadania! Nie uwierzycie, co wymyślił
Autor: screen z filmu na YouTube: PŁAKAŁA, BO MUSIAŁA POKONAĆ SWOJĄ FOBIĘ... / Karol Friz Wiśniewski
Friz chciał oddać DUŻE PIENIĄDZE za wykonanie TEGO zadania! Nie uwierzycie, co wymyślił
Autor: screen z filmu na YouTube: PŁAKAŁA, BO MUSIAŁA POKONAĆ SWOJĄ FOBIĘ... / Karol Friz Wiśniewski
Friz chciał oddać DUŻE PIENIĄDZE za wykonanie TEGO zadania! Nie uwierzycie, co wymyślił
Autor: screen z filmu na YouTube: PŁAKAŁA, BO MUSIAŁA POKONAĆ SWOJĄ FOBIĘ... / Karol Friz Wiśniewski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze