Friz z Ekipą u Wojewódzkiego 13.04.2021. Co się będzie działo w show?

2021-04-13 5:54 Jakub Adamiak
Friz z Ekipą u Wojewódzkiego 13.04.2021. Wykonają swój utwór NA ŻYWO! Który singiel zaśpiewają?
Autor: Kadr z filmu EKIPA - 3KIPA z kanalu EKIPA Friz z Ekipą u Wojewódzkiego 13.04.2021. Wykonają swój utwór NA ŻYWO! Który singiel zaśpiewają?

Friz wraz z Ekipą pojawili się u Kuby Wojewódzkiego. Znany dziennikarz pochwalił się wizytą Youtuberów na swoim Instagramie. Zapowiedział również, że po raz pierwszy na żywo wykonają swój singiel promujący album Ekipa - Sezon 3. Którą piosenkę zaśpiewa EKIPA u Wojewódzkiego?

Friz z Ekipą u Wojewódzkiego 13.04.2021. Ta informacja wywołała ogromne zaskoczenie wśród fanów Karola Wiśniewskiego i jego przyjaciół. Youtuber był już gościem w październiku 2020 roku u znanego showmana. Teraz okazuje się, że Friz nie pojawił się na kanapie sam! Najpierw Wojewódzki przepytał Jakuba Pateckiego i Mateusza Trąbkę, a później Ekipa zaśpiewała singiel ze swojego debiutanckiego albumu Sezon 3. Którą piosenkę wybrali?

Friz ujawnił, ile wydał na Zanzibarze i w Dubaju. Kwota zwala z nóg!

Friz kiedyś i dziś

Friz z Ekipą u Wojewódzkiego - o co będzie pytał dziennikarz?

W odcinku wyemitowanym 13.04.2021 u Kuby Wojewódzkiego byli: Jakub Patecki, Mateusz Trąbka i Natalia Szroeder. W zwiastunie swojego programu dziennikarz pyta Pateca oto, jakie ma zdolności, że został przyjęty do Ekipy. Oprócz tego, mogły paść pytania i żarty z najnowszego produktu Ekipy, czyli specjalnej lini lodów czy roastu Friza.

Friz został MOCNO pojechany! Te słowa uderzyły w niego najbardziej? [CYTATY]

Friz z Ekipą u Wojewódzkiego - jaki utwór zaśpiewają?

Według zapowiedzi Wojewódzkiego na Instagramie, Friz z przyjaciółmi zaśpiewał swój najnowszy singiel ZAEBYŚCIE. Jednak w związku z tym, że na planie pojawiła się cała, w części internetowej show, może pojawić się wykon na żywo debiutanckiej piosenki 3KIPA.

Najnowsze