Friz TYMI SŁOWAMI zasugerował koniec swojej kariery. Jego dalsze plany zaskoczeniem!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: ZWALNIAMY SIĘ PRANK! / Karol Friz Wiśniewski / Twitter Friz TYMI SŁOWAMI zasugerował koniec swojej kariery. Jego dalsze plany zaskoczeniem!

Friz TYMI SŁOWAMI zasugerował koniec swojej kariery. Jego dalsze plany zaskoczeniem!

2022-06-21 16:17

Najpierw jeździł na rolkach pokazując przy tym trudne triki. Później zbierał Pokemony, a w 2018 roku wpadł z przyjaciółmi na pomysł stworzenia Ekipy. To flagowy projekt Youtubera i już zawsze będzie z nim kojarzony. Karol Wiśniewski po wielu owocnych latach zasugerował, że powoli będzie odchodzić na drugi plan. Skąd taki pomysł? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Friz - nowa Ekipa

Koniec kariery Friza jako Youtuber to sytuacja, jakiej nie są sobie w stanie wyobrazić najwięksi fani czołowego influencera. Zostawiłby po sobie ogromną pustkę, ponieważ zdaniem internautów jest jednym z najbardziej kreatywnych obecnie twórców. Gdy tylko Friz pojawia się w jakimś filmie, to od razu ma on kilkaset, a nawet miliony wyświetleń. Karol Wiśniewski wywołał spore poruszenie wyznaniem, że powoli jest dinozaurem, jeśli chodzi o świat YouTube'a. Sugeruje to, że powoli będzie chciał odejść na drugi plan. Aczkolwiek na taki pomysł mógł wpaść również z innego powodu. Wkrótce Ekipa Friza oficjalnie zakończy nagrywanie w luksusowej willi pod Krakowem i każdy z członków zamieszka oddzielnie. Zdaniem wielu osób to znacząco wpłynie na jakość i ilość wrzucanych materiałów. Regularnie oglądający widzowie martwią się, że nie zobaczą Ekipy razem w każdym z filmików. Przekonamy się o tym już od września.

Mini Majk mówi o KOŃCU. Jego przejmujące wyznanie poruszyło wszystkich

Sonda
Friz najlepszym Youtuberem w Polsce?
TAK WYGLĄDA LUKSUSOWE ŻYCIE EKIPY FRIZA | ESKA XD - Radio Eska #50

Friz - nowa Ekipa

Jeszcze nie tak dawno temu wspominaliśmy, jak 14-letni Friz zasuwał na rolkach! Miał przed sobą całą karierę i wtedy nawet sobie nie zdawał sprawy, jak popularnym twórcą będzie za kilka lat. Teraz za sprawą swojej kreatywności ma miliony złotych na koncie, uznanie widzów w całej Polsce, a także lata doświadczenia, którego nie kupi za pieniądze. Wielu internetowych twórców po latach dochodzi do wniosku, że już nie chce nagrywać filmów. Zmienia się pokolenie, a młodzi mają coraz to inne autorytety. Do takiego wniosku doszedł właśnie Karol Wiśniewski, który po 4 latach od założenia Ekipy Friza przyznał, że jedną nogą jest już po stronie dinozaurów, mając na myśli "starych", "znudzonych" twórców. 

Friz zapytał fanów na Twitterze, czy chcieliby, żeby powstała zupełnie nowa Ekipa. Dokładniej zadał pytanie, czy chcieliby drugiej odsłony programu Twoje 5 Minut, za sprawą którego wyłonieni zostali uczestnicy Genzie. Jeden z internautów zapytał, po co, jak dopiero powstała właśnie grupa Genzie. Wiśniewski wytłumaczył:

Budowac armie influencerow trzeba bo ja sie skoncze kiedys mordko, juz jestem jedną nogą po stronie dinozaurów

- przyznał, co może sugerować, że Friz niebawem będzie obserwatorem działań swoich influencerskich grup. Nie może to nikogo dziwić, ponieważ Karol Wiśniewski coraz prężniej działa, jeśli chodzi o biznes. Wkrótce może nie mieć całkowicie czasu, by złapać za kamerę i nagrać jakiegoś vloga. Internauci mają jednak wątpliwości, czy tworzenie nowych influencerów ma obecnie sens. 

Stuart Kluz-Burton, czyli Stuu jest współwłaścicielem Spotlight Agency opiekującej się między innymi Team X. Nie pokazuje się na filmach i taki też może mieć pomysł Karol Wiśniewski.

Wspominając o końcu kariery Friz trochę wkręca fanów, bo przecież wiemy, że wciąż radzi sobie świetnie.

A wkręcanie lepiej zostawić zawodowcom - takim jak Albert z ESKI. Posłuchajcie jego kultowej WKRĘTARKI!

Listen to "Kredyt" on Spreaker.