Ekipa Friza oficjalnie KOŃCZY nagrywanie, jakie znaliśmy. Każdy idzie w swoją stronę!

i

Autor: screen z teledysku na YouTube: EKIPA - SE4ON / YouTube.com/EKIPA Ekipa Friza oficjalnie KOŃCZY nagrywanie, jakie znaliśmy. Każdy idzie w swoją stronę!

Ekipa Friza oficjalnie KOŃCZY nagrywanie, jakie znaliśmy. Każdy idzie w swoją stronę!

2022-04-08 14:13

Ekipa Friza aktywna jest w świecie internetu od sierpnia 2018 roku. Friz, Tromba, Mini Majk i Wujek Łuki pełniący obowiązki menedżera stworzyli projekt, który szybko zyskiwał nowych fanów. Z upływem czasu w w Ekipie pojawiały się nowe osobistości, które miały znaczący wpływ w rozwój grupy. Po latach aktywności, jak się okazuje, twórcy kończą wspólne mieszkanie. Każdy z nich pójdzie w swoją stronę. O co dokładnie chodzi? Poznajcie komplet szczegółów już teraz.

Spis treści

  1. Ekipa Friza - koniec nagrywania w domu

Ekipa Friza lada chwila wprowadzi wielkie zmiany, które mogą znacząco wpłynąć na jakość i ilość publikowanych materiałów. Wszystko za sprawą wyprowadzki, jaką planują twórcy. Jeśli oglądacie filmiki projektu, to dobrze wiecie, że już blisko dwa lata nagrywają oni w ogromnej willi położonej niedaleko Krakowa. Murcix, czyli jedna z dziewczyn z Ekipy, ujawniła niedawno, iż umowa na wynajem za chwilę się skończy. Wersow dodatkowo zdradziła, że jest to sierpień 2022 mówiąc jednocześnie o planach zamieszkania sam na sam z Karolem Wiśniewskim. Narzeczona Friza uważa, że gdyby każda para zamieszkała na swoim, to dalej by się spotykali, by tworzyć dotychczasowy content. Innego zdania są fani, którzy boją się rozłamu, który będzie wynikiem osobnego życia. Teraz sprawę skomentował Łukasz Wojtyca, czyli Wujek Łuki.

Sonda
Czy boisz się, że Ekipa Friza przestanie regularnie nagrywać, jak każdy zamieszka sam?
Roxie Węgiel i jej pierwsze wykonanie hitu Ekipy Friza! [TYLKO U NAS]

Ekipa Friza - koniec nagrywania w domu

Twórcy w przeszłości planowali wybudowanie własnego osiedla Ekipy. Kilka domów, w których każdy zamieszkałby ze swoją połówką. Byłoby to doskonałe rozwiązanie, bo każdy czułby się swobodnie w swoich czterech ścianach, a na dodatek fani mieliby poczucie jedności w Ekipie. Ostatecznie takie rozwiązane nie jest brane pod uwagę ze względu na wysokie koszta. Wujek Łuki, w trakcie transmisji na żywo powiedział:

Okazało się, że tego osiedla nie chcemy. Osiedle Ekipy było bardziej w mojej głowie, trochę w głowie Karola, Weroniki, ludzie by chcieli, ale ekipowicze się za bardzo nie chcieli zaangażować. Wszyscy by mi przytakiwali, nie możemy się doczekać, ale nie płynęłoby z tego nic innego, więc uznaliśmy, że to nie jest jeszcze czas. Po drugie nie znamy się na tym i musielibyśmy wziąć jakiegoś dewelopera. A po trzecie na szczęście nie zabraliśmy się za to, gdy sami dobrze wiecie, co się działo z cenami materiałów, koszty budowy nieruchomości wzrosły. Jak mieliśmy budżet rozpisany, to powiem Wam szczerze było to miliard złotych, więc nawet zaangażowanie i zebranie części tych środków, to już była abstrakcja. Uznaliśmy, że nie będziemy ryzykować.

- wyznał Wujek Łuki. W trakcie tej samej transmisji powiedział otwarcie, że Ekipa Friza nie będzie już razem mieszkać: - Jako Ekipa nie będziemy razem mieszkać, ale wszyscy będziemy mieć do siebie niedaleko. Ekipa wspólnie nagrywać w obecnym domu będzie do sierpnia. Co będzie dalej oprócz tego, że każdy zamieszka osobno? Już teraz czekamy na nowe pomysły twórców najpopularniejszego projektu w Polsce!