Friz opowiedział o swojej maturze. Jego wypracowanie było oryginalne!

2022-05-04 14:45
Friz - Karol Wiśniewski
Autor: Artur BARBAROWSKI/East News Karol Wiśniewski z Ekipy

Friz bardzo lubi dzielić się ze swoimi fanami swoim życiem oraz przemyśleniami. Często robi to na swoim profilu na Twitterze. Z okazji rozpoczęcia tegorocznych matur postanowił podzielić się wspomnieniami ze swojego egzaminu dojrzałości. O czym napisał wypracowanie? Jego praca opierała się na ciekawym źródle.

Friz to prawdziwa gwiazda polskiego internetu. Większość jego fanów uważa, że niczego mu nie brakuje i ma życie idealne. Od dawna Karol Wiśniewski - bo to jego prawdziwe imię i nazwisko - lubi dzielić się na Twitterze różnymi ciekawostkami o swoim życiu. 4 maja 2022 rozpoczęły się matury 2022, więc Karol postanowił wykorzystać tę okazję, aby opowiedzieć trochę o swoim egzaminie. - Mój ziomal wszedł na polski ustny i powiedział, że się nie przygotował, że nie rozumie totalnie tego i zaczął opowiadać, co chce robić po szkole. Dostał 30% i zdał - opowiada Friz. - No i standardowo 5 min przed wejściem do sali na polaka czytałem streszczenie, które mi koleżanka powiedziała, że podobno będzie. Miała racje, było - dodaje. Friz zdradził także, o czym pisał w wypracowaniu.

ZOBACZ TAKŻE: Friz i Wersow spodziewają się dziecka? Te słowa nie zostawiają wątpliwości

ESKA XD #047 | FAME MMA 14, EUROWIZJA, MATURA, LEWITUJĄCE SAMOCHODY

Friz o swojej maturze

Karol zdradził na Twitterze, o czym napisał w swoim wypracowaniu na egzaminie z języka polskiego. - Na polskim pisałem o Paktofonice - napisał Friz. Przypominamy, że Paktofonika to słynny zespół muzyczny, który stał się popularny w latach 90. To bardzo ważni artyści dla historii polskiego hip-hopu.

Ekipa Friza - kim są?

Ekipa Friza to najpopularniejsi influencerzy w Polsce. Nagrywają materiały na YouTube oraz profesjonalnie prowadzą Instagrama. Grupa znajomych ma też swój sklep online, który nazywa się EKIPATONOSI. Można tam kupić gadżety związane z influencerami. Zajmują się również muzyką. Ich najpopularniejsze piosenki to 3KIPA, Zygzak i Napad na bank.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze