Friz i Wersow

i

Autor: Youtube.com/Karol Friz Wiśniewski; screen z filmu "Powiedziała TAK"

Friz i Wersow spodziewają się dziecka? Te słowa nie zostawiają wątpliwości

2022-04-29 16:44

Friz i Wersow jakiś czas temu ogłosili światu, że są zaręczeni. Od tamtej pory wszyscy czekali na informacje o ślubie, ale ostatnio Wersow poruszyła inny temat. Mowa o potomstwie. YouTuberka w jednym z filmów rozwiała wątpliwości na ten temat. Czy słynna polska para influencerów spodziewa się pierwszego dziecka?

Ciąża Wersow z pewnością byłaby ogromnym wydarzeniem medialnym. Youtuberka oraz jej narzeczony Friz to prawdopodobnie najsławniejsza para w polskim internecie. Mają więc wielu fanów, którzy bacznie śledzą ich losy. Friz i Wersow są również otwarci dla swoich odbiorców i często informują ich o bardzo prywatnych sprawach. Wiemy już, że są zaręczeni. Weronika jakiś czas temu zdradziła jednak, że nie planują szybkiego ślubu. - Nie znam jeszcze dokładnej daty, bo jej nie mamy, ale wydaje mi się, że raczej to nie będzie w tym roku, a może w przyszłym - mówiła. Teraz pojawiły się inne spekulacje. Czy narzeczona Friza spodziewa się dziecka? Wyjaśniła to w nowym filmie na YouTube.

ZOBACZ TAKŻE: Ekipa w piosence z wielką światową gwiazdą? Friz marzy o tej współpracy

ESKA XD #047 | FAME MMA 14, EUROWIZJA, MATURA, LEWITUJĄCE SAMOCHODY

Friz i Wersow będą rodzicami?

Wszystkich fanów Ekipy uspokajamy. Wersow na razie nie jest w ciąży, ale YouTuberka wypowiedziała się o planach na przyszłość. - W przyszłości będziemy mieć wspólne konto, jeśli razem będziemy gromadzić pieniążki i fundusze dla dzieci. W każdym razie, dla nas to nie jest coś, co jest jakimś zgrzytem. Bo od razu to sobie ustaliliśmy i jest to dla nas jasne - zdradziła Weronika. Oznacza to, że Friz i Wersow planują założenie rodziny.

ZOBACZ TAKŻE: Friz staje w obronie... rodzynek! Rozpętał debatę w internecie

Sonda
Czekasz na ślub Wersow i Friza?

Ekipa Friza - kim są?

Ekipa Friza to najpopularniejsi influencerzy w Polsce. Nagrywają materiały na YouTube oraz profesjonalnie prowadzą Instagrama. Grupa znajomych ma też swój sklep online, który nazywa się EKIPATONOSI. Można tam kupić gadżety związane z influencerami. Zajmują się również muzyką. Ich najpopularniejsze piosenki to 3KIPA, Zygzak i Napad na bank.