Friz - miesięczne zarobki pod lupą! To TYLE ma wpływać na konto Karola Wiśniewskiego

2022-01-04 9:52
Friz - miesięczne zarobki pod lupą! To TYLE ma wpływać na konto Karola Wiśniewskiego
Autor: screen z filmu na YouTube: FRIZ x MASNY BEN - YO MAMALE / YouTube.com/ Karol Friz Wiśniewski Friz - miesięczne zarobki pod lupą! To TYLE ma wpływać na konto Karola Wiśniewskiego

Zarobki Friza od zawsze budzą ciekawość internautów. Szczególnie teraz, gdy kupił dom za siedem milionów złotych, znalazł się na liście najbogatszych Polaków, a także wartość Ekipa Holding została wyceniona na ogromną sumę. Ile Friz zarabia miesięcznie? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Friz - miesięczne zarobki, pieniądze
  2. Friz - zarobki

Friz - miesięczne zarobki pod lupą są już od bardzo dawna. Jednak dopiero teraz pojawiło się podsumowanie, w które uwierzyli internauci. Ile Friz zarabia pieniędzy miesięcznie? Pod koniec grudnia 2021 Wersow ujawniła swoje miesięczne dochody, z samej działalności w serwisie YouTube. Do filmiku, w którym influencerka opowiedziała o swoich pieniądzach, odniósł się Sylwester Wardęga. Obliczył on, że zarobki narzeczonej Karola Wiśniewskiego są wyższe niż sama to przedstawiła. Zasugerował, że 25-latka w dobrym miesiącu może liczyć nawet na pół miliona zysku. Internauci, w związku z tymi danymi finansowymi, zaczęli się interesować zarobkami jej przyszłego męża. Tym bardziej, że niedawno majątek Friza 2021, został oszacowany na ponad 150 milionów złotych. Założyciel Ekipy znalazł się na liście 40. najbogatszych Polaków przed 40. rokiem życia Wprost. Kto zarabia więcej na YouTube, Friz czy Wersow?

Friz kiedyś i dziś
Sonda
Majątek Friza robi na Tobie wrażenie?

Friz - miesięczne zarobki, pieniądze

Miesięczne zarobki Friza budzą ciekawość internautów. Sylwester Wardęga, podczas swojej transmisji na żywo, otrzymał pytanie o dochody Karola Wiśniewskiego. Lider grupy Wataha wyliczył na podstawie publikowanych filmów w miesiącu, częstotliwości emisji reklam, a także wyświetleń, jaka kwota może wpływać miesięcznie na konto Karola Wiśniewskiego. Szacuje, biorąc pod uwagę dane statystyczne, że dochody Friza z samego YouTube wynoszą pomiędzy 100 a 120 tysięcy złotych.

Friz UJAWNIŁ swoje życzenie. Fani nie kryją wzruszenia, ale z innego powodu!

Myślę, że Friz za 13 milionów wyświetleń miesięcznie, to może zarabiać 180 tysięcy złotych. Biorąc pod uwagę jego młodą widownię. Jeżeli ma przynajmniej 6 reklam na filmie, watchtime na poziomie 70-80 procent, to myślę, że ma jakieś 100-120 z tego.

Sylwester Wardęga nie jest jednak pewny swoich obliczeń: - Liczę, że za milion wyświetleń ma 3000 tysiące dolarów. On miał prawie 14 milionów wyświetleń - 14x3000$x4,1 = 172,2. Tyle, że Friz ma młodszą widownię, więc nie sądzę, że ma 3 tysiące dolarów za film. Nie wiem, jaki ma watchtime.

Friz i Masny Ben - piosenka Yo Mamale IDENTYCZNA jak Pepas? Mamy wyjaśnienie!

Friz - zarobki

Zarobki Friza od zawsze ciekawią internautów. Na początku trzeba podkreślić, iż Karol Wiśniewski swoją karierę rozpoczął bez żadnego wsparcia. Nie tak dawno, jak każdy nastolatek mnóstwo godzin spędzał grając w gry komputerowe. Kiedyś jego zarobki opierały się one wyłącznie na filmach w serwisie YouTube, a dziś to także sprzedaż ubrań, reklamy, produkty spożywcze oraz cały biznes związany z Ekipa Holding. Jest jednym z najbogatszych Polaków. Już w 2020 roku o finansach młodego twórcy zrobiło się bardzo głośno. W połowie 2020 roku informowaliśmy was, że Friz przy odpowiednich algorytmach zarabia 2-3 tysiące w górę za 1 milion wyświetleń.

Szacując, że Friz doda na swój kanał 4 produkcje w miesiącu, a każda z nich osiągnie minimum 3 miliony wyświetleń, to na konto twórcy i jego przyjaciół wpłynie kwota przekraczająca 20 tysięcy złotych. Należy uwzględnić fakt, że jest to kwota uśredniona i zarobki na YouTube nie są równe. Youtuber, w programie Duży w Maluchu, ujawnił, że rocznie na konto jego firmy wpływa 10 milionów złotych. W 2021 roku kupił dom za 7 milionów złotych. W pół roku ukończył go i zaprosił do mieszkania Ekipę Genzie, czyli nowy projekt.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze