Friz bez koszulki! Półnagie zdjęcie Karola Wiśniewskiego podnosi temperaturę

i

Autor: screen z filmu na YouTube: / PŁAKAŁA, BO MUSIAŁA POKONAĆ SWOJĄ FOBIĘ... / YouTube.com/Karol Friz Wiśniewski Friz bez koszulki! Półnagie zdjęcie Karola Wiśniewskiego podnosi temperaturę

Friz bez koszulki! Półnagie zdjęcie Karola Wiśniewskiego podnosi temperaturę

2022-06-28 17:11

Karol Wiśniewski bez koszulki wywołał ogromne zamieszanie! Youtuber rzadko kiedy pokazuje swoją umięśnioną klatę, bo zazwyczaj nosi ubrania sygnowane logiem jego hitowego projektu Ekipa. Wyjątkowo dla swojej narzeczonej postanowił zrobić wyjątek. Wziął udział w sesji zdjęciowej, która wyraźnie pokazuje miłość pomiędzy nim a Wersow. Przekonajcie się, jak wygląda Friz bez koszulki już teraz.

Friz bez koszulki rozgrzał do czerwoności internautów! Półnagie zdjęcie Karola Wiśniewskiego podnosi temperaturę, o czym piszą jego fani. Niektórzy żartują nawet, że to za sprawą tych fotek do Polski przypłynęło upalne powietrze. Twórca najpopularniejszego projektu internetowego w naszym kraju wziął udział w specjalnej sesji zdjęciowej, a towarzyszyła mu jego narzeczona, Weronika Sowa. Gorąca sesja Wersow i Friza to ewidentny dowód na ich wielką miłość. Nic dziwnego, że fani ponownie zaczęli zalewać ich komentarze pytając o datę ślubu. Ta nie jest rzekomo jeszcze ustalona, bo jak powiedziała Wersow w marcu: - Nie znam dokładnej daty, bo jej jeszcze nie mamy. Wydaje mi się, że raczej nie będzie to w tym roku, a w przyszłym. Gwiazdy mają jednak swoje plany, co do samej organizacji ceremonii. Wiele wskazuje na to, że odbędzie się ona poza granicami naszego kraju. Bilety lotnicze dla gości mają wynieść ponad 200 tysięcy złotych.

Friz miał ostatnio problemy z oddychaniem. Ujawnił DRAMATYCZNE kulisy!

Friz kiedyś i dziś

Friz bez koszulki - gorące zdjęcie

Zdjęcie Friza bez koszulki w mediach społecznościowych to naprawdę rzadkość. Jeden z najpopularniejszych Youtuberów w Polsce ostatni raz na fotografii bez koszulki zaprezentował się w sierpniu 2021 roku. Stał jednak tyłem. Klatkę piersiową z bardzo dalekiej odległości pokazał we wrześniu 2020. Do tej pory głównie serwował zdjęcia, na których nosił t-shirty sygnowane logiem Ekipy ze sklepu Ekipatonosi. 

Friz ZAWALCZY na Fame MMA?! Podał KWOTĘ za jaką wejdzie do klatki

To pierwsza TAKA sesja zdjęciowa, na której Friz pokazał większą część swojego ciała. Post ze zdjęciami ma ponad 339 tysięcy polubień i masę komentarzy:

  • piękni - napisała Julia Żugaj
  • najsłodsi! - napisała jedna z fanek Lexy Chaplin
  • wyglądacie tak pięknie ze mogłabym mieć was na tapecie - stwierdziła jedna z internautek
  • Goły frizior ?????? - ktoś napisał
  • Najlepsza para na świecie ? - napisała jedna z fanek Wersow

Wiele osób zmieniła też nazwisko Weroniki Sowy. Zaczęli nazywać parę Państwem Wiśniewskim!