Wersow i Friz

i

Autor: screen YouTube/EKIPA

Gorąca sesja Wersow i Friza. Od tych fot bije namiętność!

2022-06-24 14:18

Wersow i Friz są jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Członkowie Ekipy są już zaręczeni, a wszyscy fani z niecierpliwością czekają na ich ślub. W sieci pojawiły się zapowiadane jakiś czas temu zdjęcia zakochanych. Od tych fotografii naprawdę trudno oderwać wzrok!

Wersow i Friz są zdecydowanie najpopularniejszą para polskiego internetu. Youtuber i influencerka stale okupują szczyty rankingów na najbardziej wpływowe postaci młodego pokolenia, a ich konta w mediach społecznościowych obserwują miliony osób. W zeszłym roku Karol Wiśniewski zdecydował się na oświadczyny. Podczas pobytu na greckiej wyspie Santorini topowy polski youtuber uklęknął i wręczył ukochanej pierścionek zaręczynowy. Weronika bez wahania zgodziła się zostać jego żoną. O ślubie celebryckiej pary wiadomo jednak niewiele. W udzielonych niedawno wywiadach Wersow, która aktualnie poszukuje asystenta, podkreśliła, że skupia się już na planowaniu ceremonii, jednak nie chce zbyt wiele mówić na ten temat. Jakiś czas temu narzeczeni zdecydowali się na wspólną sesję zdjęciową. Pierwsze efekty można już podziwiać na Instagramie. Trzeba przyznać, że to piękna i bardzo zmysłowa sesja!

Friz i Wersow poszli na całość. Na sam widok zrobiło się gorąco!

Natsu o nowym projekcie, hejcie i związku z Dubielem

Sesja Wersow i Friza

O zdjęciach, które można zobaczyć na Instagramie Wersow i Friza, pisaliśmy już jakiś czas temu. Najpopularniejszy polski youtuber i jego narzeczona podzielili się w końcu z fanami efektami zmysłowej sesji zdjęciowej. Wystarczyło zaledwie kilkanaście godzin, by liczba serduszek pod postem przekroczyła ćwierć miliona. Weronika i Karol zatytułowali zdjęcia po prostu m i ł o ś ć. Aż miło się na nich patrzy, prawda?

Sonda
Czy chciałbyś/chciałabyś, żeby Friz i Wersow pokazali swoje wesele?