Frankie Grande - kim jest brat Ariany? [WIEK, INSTAGRAM, WIKIPEDIA]

2019-02-20 13:57
Frankie Grande - kim jest brat Ariany? [WIEK, INSTAGRAM, WIKIPEDIA]
Autor: action press/Reporter Frankie Grande

Ariana Grande to obecnie jedna z największych na świecie gwiazd muzyki pop. Piosenkarka zyskała ogromną popularność także w Polsce. Mniej znany w naszym kraju jest za to jej brat. Frankie Grande, bo o nim mowa, to niezwykle barwna osoba, o której warto dowiedzieć się czegoś więcej. Na ESKA.pl przeczytacie, kim jest i czym zajmuje się Frankie Grande.

Frankie Grande - kim jest brat Ariany? W Polsce odpowiedź na to pytanie znają prawdopodobnie tylko najwięksi fani amerykańskiej piosenkarki. Niewiele osób kojarzy Frankiego, a jeszcze mniej wie, czym się zajmuje. Tymczasem brat Ariany jest nietuzinkową postacią, o której warto wiedzieć więcej. Postanowiliśmy więc zebrać najważniejsze informacje na temat Frankiego Grande. W tym artykule dowiecie się między innymi, ile ma lat, co zamieszcza na Istagramie i czy znajdziemy o nim informacje na Wikipedii.

Przeczytaj też: Ariana Grande - chór śpiewa przebój wokalistki a capella. Niesamowite wykonanie!

Frankie Grande - wiek brata Ariany

Frank James Grande, bo tak brzmi jego prawdziwe imię i nazwisko, przyszedł na świat 24 stycznia 1983 roku. Oznacza to, że w 2019 roku skończył 36 lat.

Kim jest Frankie Grande?

Frankie to przyrodni brat Ariany Grande. Urodził się z innego związku matki wokalistki. Frenkie jest reżyserem, producentem, aktorem, piosenkarzem i osobowością internetową. Jednak najbardziej znany jest jako tancerz. Grał między innymi w broadwayowskich musicalach Rock of Ages oraz Mamma Mia! Był też jednym z jurorów show America's Best Dance Crew. Frankie otwarcie przyznaje, że jest homoseksualistą.

Frankie Grande - Instagram

Frankie jest bardzo aktywny na Instagramie. Zobaczcie, jakie zdjęcia zamieszcza brat Ariany.

Wyświetl ten post na Instagramie.
#ThankUNext 🖤 Post udostępniony przez Frankie James Grande (@frankiejgrande)
Przeczytaj
Ariana Grande - Fake Smile skrywa sekret. Znawcy muzyki zauważyli to od razu!

Autor: AUG/FaceToFace/REPORTER

Ariana Grande

W piosenkach Ariany Grande niemal zawsze ukryte są jakieś smaczki dla znawców muzyki popularnej. Tak jest też w przypadku piosenki Fake Love, która znalazła się na najnowszej płycie amerykańskiej wokalistki. Jeśli słuchając utworu mieliście wrażanie, że już go gdzieś słyszeliście, to macie rację! Na ESKA.pl dowiecie się o bardzo popularnej wśród artystów melodii.

Frankie Grande - Wikipedia

Frankie Grande ma swoją stronę na Wikipedii. Artykuł poświęcony bratu Ariany Grande napisany jest po angielsku. Można w nim znaleźć szczegółowe informacje na temat ekscentrycznego tancerza i piosenkarza.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze