Ariana Grande - fani bojkotują 7 rings. Powód jest zaskakujący!

2019-02-14 10:13
Ariana Grande
Autor: YouTube/ Ariana Grande

Thank U, Next to najnowszy album Ariany Grande. Płyta, która swoją światową premierę miała 8 lutego 2019, jest pełna znakomitych piosenek! Udowadniają to single. Jednym z nich jest utwór 7 rings. Ta kompozycja momentalnie podbiła listy przebojów na całym świecie! Dziś jednak zaczyna być... bojkotowana! I to przez samych fanów Ariany Grande! Skąd to dziwne zachowanie? Będziecie zaskoczeni.

Ariana Grande - 7 rings to piosenka, która znalazła się na Thank U, Next, czyli najnowszej płycie w dorobku artystki. Utwór miał swoją premierę 18 stycznia 2019 roku i błyskawicznie uzyskał status hitu. W niespełna miesiąc po opublikowaniu, na jego liczniku YouTube było ponad 166 milionów odsłon! Właśnie popularność tego kawałka sprawiła, że fani Ariany... postanowili go bojkotować! Wydaje się to być niedorzeczne, ale uwierzcie nam, wielbiciele amerykańskiej wokalistki mają dobre powody. :D

Przeczytaj też: Ariana Grande - nowa piosenka 7 Rings. O czym jest?

Bojkot 7 rings pomoże innej piosence!

7 rings to piosenka, którą doceniają nie tylko wielbiciele Ariany, ale też krytycy muzyczni. Dodatkowo popularność Ariany sprawiła, że jej utwór błyskawicznie zdobył szczyty list przebojów. Najwierniejsi fani Amerykanki oczywiście się z tego cieszą. Chcą jednak, by także inne piosenki z płyty zostały docenione.

Stąd pomysł, by bojkotować piosenkę 7 rings, która i tak osiągnęła już wielki sukces. To niecodzienne działanie fanów miałoby "dać przestrzeń" Break up with your girlfriend, i'm bored, czyli kolejnemu singlowi z Thank U, Next. Wielbiciele Amerykanki chcą, by także ten utwór zajął pierwsze miejsca najważniejszych zestawień muzycznych.

Przeczytaj też
Ariana Grande - Fake Smile skrywa sekret. Znawcy muzyki zauważyli to od razu!

Autor: AUG/FaceToFace/REPORTER

Ariana Grande

W piosenkach Ariany Grande niemal zawsze ukryte są jakieś smaczki dla znawców muzyki popularnej. Tak jest też w przypadku piosenki Fake Love, która znalazła się na najnowszej płycie amerykańskiej wokalistki. Jeśli słuchając utworu mieliście wrażanie, że już go gdzieś słyszeliście, to macie rację! Na ESKA.pl dowiecie się o bardzo popularnej wśród artystów melodii.

Niema to jak mieć pomysłowych fanów po swojej stronie! Pomogą nawet wtedy, gdy piosenka jest ZBYT DOBRA :D. Posłuchajcie 7 rings jeszcze raz. No chyba, że też zamierzacie wziąć udział w bojkocie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze