Festiwal Opole 2020 przeniesiony! Kiedy się odbędzie KFPP? [DATA]

i

Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER / EAST NEWS Festiwal Opole 2020 przeniesiony! Kiedy się odbędzie KFPP? [DATA]

Festiwal Opole 2021 - kiedy odbędzie się impreza? [DATA]

2021-02-26 13:55

Festiwal Opole 2021 odbędzie się już wkrótce! 58. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu według planów powinien odbyć się pod koniec lata. Kiedy dokładnie odbędzie się impreza? DATA wydarzenia i wszystkie najważniejsze informacje z nim związane widnieją poniżej.

Festiwal Opole 2021 powraca! Już wkrótce 58. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu odbędzie się, jeśli tylko sytuacja na świecie nie stanie się bardziej dynamiczna. W końcu w dobie wciąż trwającej pandemi koronawirusa trudno jest mówić o zagwarantowanych terminach i stałych datach, które z pewnością nie ulegną żadnej zmianie. Z informacji podanych przez portal Press.pl dowiadujemy się, że tegoroczny Festiwal Opole 2021 zbliża się wielkimi krokami. Muzyczne wydarzenie zostanie zorganizowane pod koniec nadchodzącego lata, podobnie jak w tamtym roku.

58. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu 2021 nie odbędzie się jednak w zaplanowanym, tradycyjnym terminie z uwagi na wciąż niebezpieczną sytuację zdrowotną. Zazwyczaj impreza organizowana była w czerwcu, jednak teraz będziemy musieli poczekać na nią nieco dłużej. Festiwal Opole 2021 – kiedy się odbędzie? Termin imprezy interesuje wiele osób, dlatego też postanowiliśmy go sprawdzić. Okazuje się, że 58. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki odbędzie się już w pierwszy weekend września 2021. 

Sonda
The Weeknd w Polsce 2022 - czy pojedziesz na koncert?

Festiwal Opole 2021 - kiedy? 

Festiwal Opole 2021 odbędzie się w pierwszy weekend września tego roku. Na tę chwilę organizatorzy nie zdradzają żadnych szczegółów dotyczących imprezy, a więc nie mamy żadnych informacji na temat występów gwiazd i czasu trwania całego wydarzenia. 

Koncerty przełożone na 2021 rok