Festiwal Opole 2021 - kiedy odbędzie się impreza? [DATA]

2021-02-26 13:55
Festiwal Opole 2020 przeniesiony! Kiedy się odbędzie KFPP? [DATA]
Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER / EAST NEWS Festiwal Opole 2020 przeniesiony! Kiedy się odbędzie KFPP? [DATA]

Festiwal Opole 2021 odbędzie się już wkrótce! 58. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu według planów powinien odbyć się pod koniec lata. Kiedy dokładnie odbędzie się impreza? DATA wydarzenia i wszystkie najważniejsze informacje z nim związane widnieją poniżej.

Festiwal Opole 2021 powraca! Już wkrótce 58. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu odbędzie się, jeśli tylko sytuacja na świecie nie stanie się bardziej dynamiczna. W końcu w dobie wciąż trwającej pandemi koronawirusa trudno jest mówić o zagwarantowanych terminach i stałych datach, które z pewnością nie ulegną żadnej zmianie. Z informacji podanych przez portal Press.pl dowiadujemy się, że tegoroczny Festiwal Opole 2021 zbliża się wielkimi krokami. Muzyczne wydarzenie zostanie zorganizowane pod koniec nadchodzącego lata, podobnie jak w tamtym roku.

58. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu 2021 nie odbędzie się jednak w zaplanowanym, tradycyjnym terminie z uwagi na wciąż niebezpieczną sytuację zdrowotną. Zazwyczaj impreza organizowana była w czerwcu, jednak teraz będziemy musieli poczekać na nią nieco dłużej. Festiwal Opole 2021 – kiedy się odbędzie? Termin imprezy interesuje wiele osób, dlatego też postanowiliśmy go sprawdzić. Okazuje się, że 58. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki odbędzie się już w pierwszy weekend września 2021. 

Sonda
The Weeknd w Polsce 2022 - czy pojedziesz na koncert?

Festiwal Opole 2021 - kiedy? 

Festiwal Opole 2021 odbędzie się w pierwszy weekend września tego roku. Na tę chwilę organizatorzy nie zdradzają żadnych szczegółów dotyczących imprezy, a więc nie mamy żadnych informacji na temat występów gwiazd i czasu trwania całego wydarzenia. 

Koncerty przełożone na 2021 rok
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze