Fest Festival 2021 - BILETY i KARNETY. Gdzie i po ile kupić? [CENA]

Fest Festival 2021 - BILETY i KARNETY. Gdzie i po ile kupić? [CENA]
Autor: Zuzanna Sosnowska / MATERIAŁ PRASOWY FEST FESTIVAL Fest Festival 2021 - BILETY i KARNETY. Gdzie i po ile kupić? [CENA]

Energia, uśmiech i szaleństwo - Fest Festival 2021 to najgorętsza impreza tego lata! Na scenach w Chorzowie pojawią się takie gwiazdy, jak Kygo, Robin Schulz, Purple Disco Machine, czy Alan Walker. Zabawa w rytm największych hitów gwarantowana! Gdzie i po ile kupić bilety na Fest Festival? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły w jednym miejscu.

Spis treści

  1. Fest Festival 2021 - bilety i karnety

Fest Festival 2021bilety i karnety to gorący towar dla wszystkich osób, które stęskniły się za występami największych gwiazd polskiej i światowej sceny muzycznej. Gdzie i po ile kupić bilety na Fest Festival 2021? Podpowiadamy w tym miejscu serwując garść szczegółów. W trakcie czterodniowego, gorącego wydarzenia w Chorzowie pojawią się artyści, których hity doskonale znacie. Pierwszego dnia przed publicznością swoje utwory zaśpiewa Daria Zawiałow, Julia Pośnik, czy chociażby Bedoes. Line-up Fest Festival 2021 drugiego dnia to na przykład show, które zaserwuje Alan Walker, a także legenda klubowej sceny, Purple Disco Machine. 12 sierpnia 2021 pojawi się również Pezet, Jan-Rapowanie, Krzysztof Zalewski i uwielbiana przez Polaków, Sanah. Trzeciego dnia impreza nie zwolni tempa. Na scenie pojawi się Kungs, Sobel, Tymek, Mata, a także Bakermat, którego znacie z hitu One Day (Vandaag). Ostatniego dnia wystąpi Sokół, Robin Schulz, Mrozu, Smith & Thell, OIO, a także norweski superproducent, Kygo! Pamiętajcie, że bilety na Fest Festival 2021 możecie wygrać w Radiu ESKA!

Fest Festival 2021 - te gwiazdy dadzą niezapomniane show!

Fest Festival 2021 - bilety i karnety

Bilety na Fest Festival 2021 rozchodzą się w błyskawicznym tempie. Nic dziwnego, skoro wydarzenie uświetnią czołowe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. W sprzedaży jest karnet 4-dniowy, karnet weekendowy, a także bilet jednodniowy. Oto dokładna rozpiska:

  • Fest Festival 2021: karnet 4-dniowy: 549 PLN
  • Fest Festival 2021: weekend, piątek i sobota: 399 PLN
  • Fest Festival 2021: bilet jednodniowy: 229 PLN

Gdzie kupić bilety na Fest Festival 2021? Wejściówki możecie nabyć na oficjalnej stronie wydarzenia, czyli www.festfestival.pl.

Fest Festival 2021 tylko dla zaszczepionych! Jest oficjalne oświadczenie

Najnowsze