Fest Festival 2021 tylko dla zaszczepionych! Jest oficjalne oświadczenie

Fest Festival 2021 tylko dla zaszczepionych! OŚWIADCZENIE nie pozostawia wątpliwości
Autor: PAWEL SKRABA/REPORTER Fest Festival 2021 tylko dla zaszczepionych! OŚWIADCZENIE nie pozostawia wątpliwości

Fest Festival przyciąga uwagę ze względu na wyjątkowe gwiazdy, które wystąpią w Chorzowie. Na wielkiej scenie zaprezentuje się między innymi Robin Schulz, Sanah, Rag'n'Bone Man, Kygo, czy Purple Disco Machine i Alan Walker. Wiele osób ma wątpliwości, czy wydarzenie, biorąc pod uwagę obecne obostrzenia, się odbędzie. Teraz organizatorzy wydali specjalne oświadczenie, za sprawą którego wszystko stało się jasne.

Fest Festival 2021 - czy się odbędzie? Organizatorzy nie ukrywają, że otrzymali mnóstwo pytań dotyczących tego, czy wydarzenie na pewno nie zostanie odwołane. Zakomunikowano, że realizacja planów idzie zgodnie z założonym planem, a wszyscy potwierdzeni i ogłoszeni do tej pory artyści pojawią się w Parku Śląskim w Chorzowie, w dniach 11-14 sierpnia 2021. Oficjalnie Fest Festival odbędzie się tylko dla osób zaszczepionych. Decyzja została podjęta po konferencjo prasowej Ministra Zdrowia. W czasie jej trwania, Adam Niedzielski, potwierdził, że osoby zaszczepione nie wliczają się w ustalone limity obowiązujące podczas imprez masowych, co za tym idzie na dzień dzisiejszy, festiwal może się odbyć wyłącznie dla osób zaszczepionych.

FEST Festival 2021 - LINE-UP. Kto wystąpi na imprezie w Chorzowie? [GWIAZDY]

Gwiazdy, które zagrały koncerty w Polsce tylko jeden raz

Fest Festival 2021 - koncerty tylko dla zaszczepionych

Zdajemy sobie sprawę, że rozwiązania, które wytyczył rząd nie są idealne. Niestety, nie mamy na nie wpływu. Prowadzimy rozmowy z rządem, których celem jest rozszerzenie obecnych obostrzeń tak, aby każdy z Was, kto posiada ważny Europejski Certyfikat (dostępny za darmo dla ozdrowieńców, osób przetestowanych i zaczepionych pierwszą dawką), również mógł bawić się na FEST Festivalu 2021. Będziemy Was na bieżąco informować o postępach naszych rozmów i decyzjach podjętych w tej sprawie - napisano w oficjalnym oświadczeniu. 

Fest Festival 2021 - co z biletami?

Dla wszystkich osób, które zakupiły bilet, a z różnych powodów nie będą posiadały wymaganych certyfikatów, planujemy wprowadzić opcję zachowania biletu na kolejny rok lub zwrotu wartości niewykorzystanej wejściówki - o szczegółach poinformujemy Was bliżej daty festiwalu - dodano w treści oświadczenia. Jednocześnie organizatorzy mają nadzieję, że wiele osób pojawi się w Parku Śląskim w Chorzowie: - Zabierajcie swoich znajomych, pakujcie walizki i do zobaczenia już wkrótce! Nawet nie wiecie jak bardzo cieszymy się, że uda nam się w tym roku spotkać w Parku Śląskim w Chorzowie.

Najnowsze