Ferie Zimowe 2021 - zasady. Co można robić, a czego nie?

2020-12-13 17:17
Ferie Zimowe
Autor: pixabay.com

Ferie zimowe 2021 zbliżają się wielkimi krokami. Większość uczniów już teraz zastanawia się, jak będą wyglądały ich dni wolne od szkoły, a biorąc pod uwagę fakt, że wypadają one w trakcie wciąż trwającej pandemii koronawirusa z pewnością będą one zaliczone do nietypowych. Jakie zasady będą obowiązywać w zbliżające się ferie szkolne 2021? Więcej wyjaśnień znajdziecie poniżej.

­Ferie zimowe 2021 tuż tuż. To jeden z najbardziej cieszących i najpiękniejszych okresów dla wszystkich uczniów, którzy w dniu codziennym uczęszczają do szkoły lub, tak jak obecnie  skupiają się tylko i wyłącznie na nauce zdalnej. Przyszłoroczne ferie 2021 dla uczniów bez dwóch zdań będą nietypowe i inne, niż w ubiegłych latach z uwagi na wciąż trwającą pandemię koronawirusa, która szturmem wtargnęła w naszą codzienność kompletnie ją zaburzając. Nadchodzące przerwa od szkoły w 2021 roku będzie najdłuższą przerwą zimową dla wszystkich uczniów, z jaką do tychczas mieli oni styczność. Ferie szkolne 2021 potrwają aż niespełna cały miesiąc, ponieważ są one zaplanowane od 4 do 17 stycznia 2021 roku. W związku z nałożonymi obostrzeniami, jakie obecnie panują w kraju uczniowie zastanawiają się, na jakich zasadach będzie odbywała się ich zimowa przerwa, dlatego też już poniżej znajdziecie zasady, jakie muszą obowiązywać w trakcie ferii 2021.

Ferie zimowe 2021 - zasady dla uczniów 

Ferie zimowe 2021 w obliczu koronawirusa. Na jakich zasadach będzie odbywać się przerwa zimowa dla uczniów? Co będzie wolno im robić, a co będzie zabronione? Zbliżające się wielkimi krokami ferie będą pełne obostrzeń, przez które dla wielu osób przerwa zimowa nie będzie tak satysfakcjonująca, jak w poprzednich latach. Uczniowie będą musieli zastosować się do pewnych zasad, takich jak dystans społeczny, brak imprez i tego typu zabaw w większym gronie, brak wyjazdów za granicę, jak i innych wypoczynkowych wakacji. 

Ferie zimowe 2021 przesunięte na późniejszy termin? Premier jasno odpowiedział!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze