Example w Polsce 2024 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy i gdzie wystąpi?

i

Autor: screen z filmu na YouTube: Example - 'Paperclips Example w Polsce 2024 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy i gdzie wystąpi?

KONCERTY 2024

Example w Polsce 2024 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy i gdzie wystąpi?

2024-02-28 14:20

Elliot Gleave to angielski wokalista/raper, występujący pod pseudonimem Example. Nazwę zainspirowały jego inicjały E.G. oznaczające z ang. skrót – example. Artysta swoją karierę rozpoczął podczas studiów w Royal Holloway, gdzie nagrał album koncepcyjny w budce audio na uniwersyteckim wydziale filmowym. A Pointless Song" z 2004 roku, jeden z nagranych tam utworów, stał się jego pierwszym wydawnictwem.

Debiutancki album Example zatytułowany What We Made swoją premierę miał w 2007 roku. Wydany w 2009 roku utwór Watch the Sun Come Up znalazł się w pierwszej dwudziestce brytyjskiej listy przebojów muzyki pop, a kawałki Won't Go Quietly i Kickstarts dotarły do pierwszej dziesiątki i znalazły się na szczycie tanecznych list przebojów. Example tworząc swoje utwory współpracował m.in. z takimi artystami jak Calvin Harris czy Chase & Status. W 2022 Example wydał swój ósmy album studyjny We May Grow Old But We Never Grow Up.

Sunrise Festival 2024 - LINE-UP. Kto wystąpi na Sunrise w Kołobrzegu? [ROZPISKA]

Te hity mają 10 lat. Niewiarygodne, bo dopiero ich słuchaliśmy! [PLAYLISTA]

Example w Polsce 2024 - DATA, MIEJSCE, BILETY

Podczas jego ostatniego tournée po Wielkiej Brytanii druga płyta z nowego albumu, została nagrodzona prestiżowym tytułem BBC Radio 1 Hottest Record In The World. Example działa w branży już ponad dekadę i swoimi dokonaniami zapewnił sobie ugruntowaną pozycję na brytyjskim rynku muzycznym. Artysta zagra 28 sierpnia 2024 roku w warszawskim klubie Progresja. 

Koncerty w Polsce 2024 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Bilety dostępne do zakupu poprzez eBilet, Ticketmaster oraz na stronie klubu Progresja. Start sprzedaży biletów - 29 lutego, godz. 10:00