Sara James bez szans na Eurowizji Junior?! Tylko u nas Viki Gabor ocenia Somebody

2021-12-01 12:59
Sara James bez szans na Eurowizji Junior?! Tylko u nas Viki Gabor ocenia Somebody
Autor: ESKA//TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

Viki Gabor to już eurowizyjna weteranka. Póki co wokalistka jest ostatnią Polką, której udało się odnieść zwycięstwo w tym prestiżowym konkursie. Goszcząc na planie teledysku do jej najnowszego kawałka Toxic Love, nie mogliśmy nie zapytać o to, jak ocenia eurowizyjną propozycję Sary James. Artystka szczerze wyznała nam, co sądzi o Somebody.

Co Viki Gabor sądzi o piosence Sary James? Postanowiliśmy ją o to zapytać! Młoda artystka, która zaprezentowała właśnie swój najnowszy singiel Toxic Love, bez wątpienia jest już ekspertką, jeśli chodzi o Eurowizję Junior. To właśnie ona w 2019 roku zapewniła Polsce historyczne zwycięstwo, pokonując uczestników z całego świata. Nigdy wcześniej nie zdarzyło się tak, żeby którykolwiek z krajów zwyciężył w konkursie dwa razy z rzędu. Rok później, tym razem już nie w Gliwicach, a w Warszawie, Viki Gabor pojawiła się ponownie na eurowizyjnej scenie już jako gość. Wokalistka wykonała wówczas swój zwycięski numer Superhero, a także połączyła siły z Roksaną Węgiel i Duncanem Laurencem, śpiewając hit Arcade. Co więcej, Viki była też jedną z jurorek oceniających zmagania uczestników Szansy na sukces, w tym Sary James. Będąc na planie ostatniego klipu wokalistki, postanowiliśmy zapytać ją, co sądzi o eurowizyjnej propozycji swojej koleżanki. Zdobyła się na szczere wyznanie!

Sonda
Czy Sara Egwu-James ma szansę wygrać Eurowizję Junior 2021?

Sara James bez szans na Eurowizji?

Jako że Eurowizja Junior 2021 zbliża się wielkimi krokami, postanowiliśmy zapytać, co Viki Gabor sądzi o kawałku Somebody, który będzie walczył o zwycięstwo. Zwyciężczyni Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2019 przyznała, że Sara James ma szanse zajść naprawdę wysoko, jednak ona sama nie sięgnęłaby po taki repertuar. Dlaczego? Odpowiedź znajdziecie w zamieszczonym w artykule wywiadzie.

Viki Gabor ocenia szanse Sary James [TYLKO U NAS]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze