Scena na Eurowizji Junior 2020

i

Autor: SPUTNIK Russia/East News

Eurowizja Junior 2021 - godzina. O której godzinie start Konkursu Piosenki dla Dzieci 19.12.2021?

2021-12-19 12:18

Eurowizja Junior 2021 zbliża się wielkimi krokami, a emocje sięgają zenitu. Coraz więcej osób interesuje się szczegółami dotyczącymi konkursu, takimi jak data, miejsce czy godzina jego rozpoczęcia. O której Eurowizja Junior 2021? Co wiadomo na temat wielkiego finału międzynarodowego wydarzenia? Sprawdźcie najważniejsze informacje.

Eurowizja Junior 2021 - godzina startu wydarzenia jest już znana. Przed nami niezwykle emocjonujący tydzień. Jak już informowaliśmy, Sara James przebywa w Paryżu od 12 grudnia, gdzie przygotowuje się do najważniejszego występu w swoim życiu. Wokalistka zaśpiewa na żywo utwór Somebody, który, jak twierdzą eksperci, ma wielkie szanse na powtórzenie sukcesów Anyone I Want To Be Roksany Węgiel oraz Superhero Viki Gabor. Jako że Eurowizja Junior 2021 jest konkursem dedykowanym młodym reprezentantom sceny muzycznej, godzina jego rozpoczęcia jest dość wczesna. Jeśli szukacie informacji na temat tego, o której godzinie jest Eurowizja Junior 2021, to dobrze trafiliście. Godzina startu imprezy jest już znana, tak samo jak kolejność występów! Poniżej prezentujemy wszystkie najważniejsze informacje dotyczące organizacji Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci w Paryżu.

Sonda
Czy Sara James ma szansę wygrać Eurowizję Junior?

Eurowizja Junior 2021 - godzina

Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2021 odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 19 grudnia. W tym roku wydarzenie będzie miało miejsce w Paryżu. Ma to oczywiście związek z wygraną Valentiny - reprezentantki Francji, która w 2020 roku wyśpiewała sobie zwycięstwo utworem J'imagine, za którego tekst odpowiada inna gwiazda Eurowjzji, Barbara Pravi. Oficjalnie wiadomo już, że impreza wystartuje o godzinie 16:00. Sara James zaprezentuje się na scenie jako trzecia. 

Sara James o Eurowizji Junior 2021. W kim widzi największe zagrożenie?