Eurowizja Junior 2021 - DATA, MIEJSCE. Kiedy i gdzie następna Eurowizja Junior?

Eurowizja Junior 2021 - DATA, MIEJSCE. Kiedy i gdzie następna Eurowizja Junior?
Autor: Natasza Młudzik / TVP Eurowizja Junior 2021 - DATA, MIEJSCE. Kiedy i gdzie następna Eurowizja Junior?

Dwa udane organizacyjnie konkursy sprawiły, że Polska ma apetyt i chęć organizowania przepięknego widowiska, jakim jest Eurowizja Junior, trzeci rok z rzędu. Miłośnicy Konkursu z całej Europy również mają nadzieję, że to nasz kraj będzie gospodarzem 19. odsłony widowiska. Czy tak faktycznie będzie? Kiedy i gdzie Eurowizja Junior 2021? Przekonajcie się sprawdzając wszystkie szczegóły!

Spis treści

  1. Eurowizja Junior 2021 - DATA, MIEJSCE

Eurowizja Junior 2021data i miejscekiedy i gdzie następna Eurowizja Junior? Miłośnicy Konkursu Piosenki dla Dzieci mogą zacząć odliczać miesiące do kolejnej, 19. odsłony tego szczególnego wydarzenia. Ich niecierpliwość jest jeszcze większa po tym, co wydarzyło się podczas 18. edycji Eurowizji Junior. Piękna scenografia, ciekawe rozwiązania technologiczne, wyjątkowe elementy muzyczne. Polska pod względem organizacyjnym postawiła poprzeczkę następnemu organizatorowi bardzo wysoko. W sumie nasz kraj dwa lata z rzędu organizował widowisko, które przyciągnęło widzów w całej Europie. Czy Polska wyraziła chęć organizacji Eurowizji Junior trzeci rok z rzędu? 

Eurowizja Junior 2021 - DATA, MIEJSCE

Kiedy i gdzie Eurowizja Junior 2021? Data i miejsce konkursu interesuje wszystkich fanów wydarzenia. Zazwyczaj ogłoszenie, który kraj będzie odpowiedzialny za wydarzenie, pojawia się w grudniu lub w styczniu. Wtedy rozpoczynają się negocjacje pomiędzy miastami, które wyraziły chęć goszczenia najmłodszych wokalistów z Europy. O tym, gdzie, a dokładniej w jakim mieście odbędzie się Eurowizja Junior, najczęściej dowiadywaliśmy się w marcu. Nie jest to jednak stała reguła i jeszcze w tym roku możemy poznać dokładniejsze informacje. Co ważne, zwycięski kraj nie ma obowiązku organizowania wydarzenia. Jak przekonuje EBU, jest brany pod uwagę w pierwszej kolejności.

Data i miasto Eurowizji Junior 2021 to kwestie, które poznamy w późniejszym terminie. Priorytetowo dowiecie się tego jako pierwsi na ESKA.pl. 

10 grudnia 2018 ogłoszono, że konkurs odbędzie się w Polsce[4]. 6 marca 2019 poinformowano, że zostanie rozegrany na terenie Areny Gliwice[5].

ESKA XD EXTRA
Najnowsze