Eurowizja Junior 2020 - PUNKTY dla Alicji Tracz. Ile punktów dostała Polska i od kogo?

2020-11-29 20:03 kg
Eurowizja Junior 2020
Autor: Natasza Młudzik / TVP

Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci to corocznie jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń, które otwiera młodym wokalistom drzwi do kariery. W tym roku, podczas osiemnastej edycji Eurowizji Junior, Polskę reprezentowała Alicja Tracz, która wykonała piosenkę I'll Be Standing. 10-letnia wokalistka dała z siebie wszystko i zachwyciła nie tylko widzów, ale i jurorów. Ile punktów zgarnęła Polska i od kogo?

Eurowizja Junior 2020 - PUNKTY dla Alicji Tracz. Ile punktów dostała Polska i od kogo? Podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci w 2019 roku reprezentantką Polski była Viki Gabor. Jej wykonanie piosenki Superhero zachwyciło zarówno widzów, jak i jurorów. Młoda wokalistka wygrała, a jej kariera nabrała zawrotnego tempa. Dziś jej piosenki znają wszyscy, a ona sama działa dalej, aby jak najlepiej wykorzystać swój czas! Kariera muzyczna jest również marzeniem naszej tegorocznej reprezentantki - Alicji Tracz. Od 4. roku życia śpiewa i bierze udział w międzynarodowych konkursach wokalnych. Ma również na koncie udział w trzeciej edycji programu The Voice Kids, w której dotarła aż do finału. Już teraz do muzycznych osiągnięć może także dopisać udział w 18. edycji Eurowizji Junior. Wokalistka dała czadu na eurowizyjnej scenie i zachwyciła wszystkich swoim profesjonalizmem. Ile punktów otrzymała od jurorów?

Eurowizja Junior 2020 - PUNKTY dla Alicji Tracz

Ala Tracz na eurowizyjnej scenie dała popis nie tylko wokalnych, ale również tanecznych umiejętności. Za choreografię młodej wokalistki odpowiedzialny jest Tomasz Prządka, który od lat pracuje przy takich produkcjach, jak: You Can Dance, Mam Talent czy też Mali Giganci. Ala od tygodni przygotowywała się do występu, a efekty jej prób były naprawdę spektakularne. Alicja otrzymała łącznie 90 punktów po zliczeniu głosów jury i online, zajmując ostatecznie 9. miejsce. Kto najlepiej ocenił występ reprezentantki Polski? Poniżej znajdziecie rozpiskę punktów dla Ali od poszczególnych krajów. 

Niemcy: 2 punktyKazachstan: 6 punktówHolandia: 5 punktówSerbia: 8 punktówBiałoruś: 2 punktyGruzja: 8 punktówMalta: 8 punktówRosja: 4 punktyHiszpania: 2 punktyFrancja: 1 punkt

Ida Nowakowska zakochała się w uczestniczce Eurowizji: „Chcę ukraść Alę”
Najnowsze