Eurowizja Junior 2020 - POLSKA wygra z dużą przewagą? Ten WYNIK na to wskazuje!

2020-11-29 15:19 Ewelina Kulasza
Ala Tracz
Autor: Natasza Młudzik/TVP

Czy Polska po raz trzeci wygra Eurowizję Junior 2020? To okaże się już w najbliższą niedzielę 29 listopada, podczas finału Konkursu. Jednak ten WYNIK naprawdę na to wskazuje! Ala Tracz może być z siebie dumna, że osiągnęła tak spory sukces w tak krótkim czasie. Takiego wyniku może pozazdrościć jej dosłownie każdy reprezentant z innego kraju.

Eurowizja Junior 2020 - POLSKA wygra z dużą przewagą? Już w najbliższą niedzielę 29 listopada, po godzinie 19 oficjalnie dowiemy się, kto godnie zastąpi Viki Gabor, która wygrała eurowizyjny konkurs w 2019 roku. Czy będzie to nasza Ala Tracz? Niestety na ten moment tego nie wie nikt, jednak reprezentantka Polski ma naprawdę spore szanse znaleźć się na podium! 10-letnia wokalistka nie dość, że rozkochała w sobie polskich widzów będąc w trzeciej edycji programu The Voice Kids, to jeszcze teraz ze swoją eurowizyjną piosenką I'll Be Standing po prostu daje czadu! Zagraniczni trenerzy śpiewu, a także internauci są pod wrażeniem jej wokalnych umiejętności, pomimo tak młodego wieku.

Ala Tracz od samego początku jest faworytką konkursu. Co ciekawe, blisko niej znajduje się również typowana przez wielu internautów Soleá z Hiszpanii. Mimo iż inni reprezentanci rozkochali w sobie publiczność, to Ala Tracz rządzi. ten WYNIK mówi sam za siebie. Mamy spore szanse na wygraną?

Ala Tracz wygra Eurowizję Junior?! Roksana Węgiel szczerze o szansach Polski!

Eurowizja Junior 2020 - POLSKA z dużą przewagą

Ala Tracz po prostu wymiata! Na oficjalnym kanale YouTube Junior Eurovision Song Contest, a także Bądźmy razem TVP, piosenka naszej reprezentantki I'll Be Standing została wyświetlona łącznie blisko 7 milionów razy. Co ciekawe, Ala Tracz jest jedyną uczestniczką Eurowizji Junior 2020, której piosenka na kanale Konkurs zdobyła ponad milion odsłon. Czy ten wynik nie mówi sam za siebie? Głos naszej 10-letniej reprezentantki spodobał się wielu osobom i nie ma co się dziwić - Ala jest naprawdę świetna!

Najnowsze