Eurowizja Junior 2020 - godzina. O której godzinie start Konkursu Piosenki dla Dzieci 29.11.2020?

2020-11-29 8:34 Ewelina Kulasza
Ala Tracz
Autor: Natasza Młudzik/TVP

Eurowizja Junior co roku budzi spore emocje wśród wszystkich widzów. Tym razem wielkimi krokami nadchodzi 18. edycja Konkursu. Polskę reprezentuje młoda i zdolna Ala Tracz. O której rusza finał Eurowizji Junior 2020? Szczegóły na temat muzycznego wydarzenia organizowanego w Polsce, podrzucamy na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Eurowizja Junior 2020 - o której się zaczyna?

Eurowizja Junior 2020 - godzina. O której się zaczyna Konkurs Piosenki dla Dzieci? Odpowiadamy wam na ESKA.pl. Temat tegorocznej Eurowizji Junior jest w ostatnim czasie bardzo gorący. Wszystko dlatego, że muzyczny Konkurs dla Dzieci, odbywa się w naszym kraju, a w dodatku reprezentować nas będzie uzdolniona Ala Tracz. To właśnie ona skradła serce Polaków i z piosenką I'll Be Standing zaprezentuje się światu podczas finału już w najbliższą niedzielę 29 listopada. Jej eurowizyjny kawałek w sieci bije rekordy oglądalności nie tylko na oficjalnym kanale Konkursu, ale także na YouTube - Bądźmy razem TVP. Łącznie piosenka Ali została wyświetlona blisko 7 mln razy!

Przypomnijmy, że w piątek 27 listopada rusza oficjalne głosowanie na faworytów Konkursu Eurowizji Junior 2020. Oddawanie głosów podzielone jest na dwa etapy - pierwszy zakończy się tuż przed rozpoczęciem gali, czyli w niedzielę 29 listopada chwilę przed godziną 17. Drugi etap nastąpi natomiast po prezentacji wszystkich państw.

Eurowizja Junior 2020 - o której się zaczyna?

Eurowizja Junior 2020 już w najbliższą niedzielę 29 listopada. Start Konkursu zaplanowany został na godzinę 17:00. Transmisję tegorocznej Eurowizji Junior, będzie można obejrzeć w telewizji na kanale TVP1, TVP Polonia, TVP Wilno oraz na kanale Junior Eurovision na YouTube. Po zakończeniu prezentacji wszystkich uczestników, widzowie i internauci będą mogli nadal głosować na swoich faworytów. Oficjalnie zwycięzcę Eurowizji Junior 2020 poznamy chwilę po godzinie 19:00.

Ala Tracz reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2020!
Najnowsze