Eurowizja Junior 2020 - Polska wygra, jeśli spełniony będzie ten warunek!

2020-11-29 8:35 Ewelina Kulasza
Eurowizja Junior 2020 - POLSKA
Autor: Natasza Młudzik/TVP Eurowizja Junior 2020 - POLSKA

Czy Polska ma szansę trzeci raz z rzędu wygrać Konkurs Piosenki dla Dzieci? Wszystko jest możliwe, ponieważ Ala Tracz swoją piosenką i pięknym głosem zachwyciła dosłownie wszystkich! Jak będą głosować widzowie tego nie wie nikt, ale jeśli zostanie spełniony jeden warunek, mamy szanse na kolejne zwycięstwo! Szczegóły na ESKA.pl.

Eurowizja Junior 2020 - Polska wygra, jeśli spełniony będzie ten warunek! Finał Konkursu Piosenki dla Dzieci zbliża się wielkimi krokami. W niedzielny wieczór 29 listopada poznamy następcę Viki Gabor, która rok temu w Gliwicach wygrała Eurowizję Junior 2019. Zanim jednak do tego dojdzie, w piątkowy wieczór o godzinie 20:00 rusza głosowanie online. Każdy może oddać swój głos na aż trzech reprezentantów. Czy Polska powtórzy sukces i po raz trzeci wygra Eurowizję dla Dzieci? Wszystko jest możliwe, ponieważ Ala Tracz i jej kawałek I'll Be Standing zdobył spore uznanie. Przypomnimy, że dwa lata temu Konkurs Eurowizji Junior wygrała Roksana Węgiel z piosenką Anyone I Want To Be, natomiast Viki Gabor godnie ją zastąpiła, wygrywając dziecięcą Eurowizję z singlem Superhero.

Czy Polska ma szansę trzeci raz z rzędu wygrać Eurowizję Junior? Nasza 10-letnia reprezentantka znajduje się w gronie faworytów, zaraz obok Hiszpanii i Francji.

Eurowizja Junior 2020 - czy Polska wygra?

Czy Polska ma szansę trzeci raz z rzędu wygrać Eurowizję Junior? Wszystko jest możliwe, ponieważ Ala Tracz i kawałek I'll Be Standing rządzą w sieci! Gigantyczna ilość komentarzy pod jej klipem, polubienia i wyświetlenia mówią same za siebie. Jeśli widzowie, którzy wypowiadali się w tak piękny sposób o naszej reprezentantce i zostawili jej serduszka pod piosenką, oddadzą na nią swój głos, to mamy spore szanse na zajęcie pierwszego miejsca. Warto w tym miejscu również wspomnieć, że żaden z uczestników tegorocznej Eurowizji Junior nie otrzymał od internautów tak wielkiego poparcia, jak Polska. Jeśli poparcie z sieci i YouTube pokryje się z głosami, Polska po raz trzeci wygra muzyczny Konkurs.

Ala Tracz wygra Eurowizję Junior?! Roksana Węgiel szczerze o szansach Polski!
Najnowsze