Eurowizja Junior 2020 - GŁOSOWANIE. Kiedy się zaczyna i jakie są zasady?

2020-11-24 11:46 Ewelina Kulasza
Eurowizja Junior 2020
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Eurowizja Junior 2020 zbliża się wielkimi krokami. Lada moment poznamy zwycięzcę, a także następcę lub następczynię Viki Gabor. Zanim jednak to nastąpi, widzowie będą mieli możliwość oddać swoje głosy na trzech faworytów. Jak głosować? Jakie są zasady? Kiedy startuje głosowanie? Podpowiadamy na ESKA.pl.

Eurowizja Junior 2020 - GŁOSOWANIE. Kiedy się zaczyna i jakie są zasady? Jak głosować? Wielkimi krokami zbliża się finał Eurowizji Junior 2020. Już w niedzielę 29 listopada, poznamy zwycięzcę tegorocznego konkursu. Kto to będzie? Wygra oczywiście najlepszy młody głos! Oczywiście wpływ na decyzję mają nie tylko jurorzy wielkiej gali, ale także widzowie przed telewizorami. To oni mogą zagłosować na aż trzech uczestników Eurowizji Junior 2020. W tym roku ze względu na pandemię, nastąpiły drobne zmiany. Konkurs odbędzie się w innej formie, zbliżonej do koncertu Europe Shine a Light - Światło dla Europy. Przypomnijmy, że Polskę reprezentować będzie 10-letnia Ala Tracz z piosenką I'll Be Standing. Hasło tegorocznej Eurowizji Junior brzmi Move The World - Rusz Światem.

Jak oddać swój głos na uczestników Eurowizji Junior? To bardzo proste! Zasady oraz to gdzie głosować, wyjaśniamy wam pod galerią.

Eurowizja Junior 2020 - jak głosować? ZASADY

Głosowanie online składa się z dwóch części i odbędzie się w sieci na oficjalnej stronie internetowej Eurowizji Junior. Pierwszy etap startuje 27 listopada o godzinie 20:00 i zakończy się tuż przed rozpoczęciem tegorocznej gali, czyli 29 listopada chwilę przed godziną 17. Oddawanie głosów zostanie wznowione ponownie po wszystkich występach uczestników i potrwa tylko 15 minut. Każdy internauta musi oddać trzy głosy. W zeszłym roku każdy mógł oddać od trzech aż do pięciu głosów. Co ciekawe, nadal istnieje możliwość głosowania na reprezentanta swojego kraju. Oznacza to, że polscy widzowie, bez problemu mogą zagłosować na naszą reprezentantkę Alę Tracz.

Ala Tracz wygra Eurowizję Junior?! Roksana Węgiel szczerze o szansach Polski!
Najnowsze