Siostra Ali Tracz też śpiewa. Ola przegrała z Alą w The Voice Kids!

2020-11-27 12:03 Ewelina Kulasza
Ala Tracz z rodziną
Autor: Natasza Młudzik/TVP Ala Tracz z rodziną

Reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2020 - Ala Tracz, dała się poznać widzom już wcześniej w The Voice Kids. Co ciekawe, razem z nią w telewizyjnym programie wystąpiła również jej starsza siostra Ola. Dziewczynki były w tej samej drużynie, jednak razem nie dotarły do finału. Co musicie wiedzieć o starszej siostrze Ali Tracz? Ona też ma wyjątkowy głos!

Ala i Ola Tracz to dwie siostry, które pochodzą z malowniczej Lubelszczyzny. Ola jest starsza od Ali, ale dziewczynki świetnie się ze sobą dogadują, a w dodatku wspierają na każdym kroku, co pokazały nie tylko w The Voice Kids, ale również teraz. Ich największą pasją jest zdecydowanie muzyka i poświęcają jej każdą wolną chwilę. O siostrach Tracz dowiedziała się cała Polska, kiedy nastolatki wystąpiły w muzycznym show The Voice Kids 3. Podczas Przesłuchań w Ciemno zachwyciły jurorów i przeszły do kolejnych etapów. We dwie wybrały drużynę Dawida Kwiatkowskiego i to właśnie pod jego skrzydłami trenowały swój wokal w programie.

Mimo iż Ola Tracz pożegnała się z The Voice Kids na etapie Bitew, to cały czas trzymała kciuki za swoją młodszą siostrzyczkę, która znalazła się w finałowej trójce. Ala doszła do finałowego odcinka i tak zaczęła się jej przygoda, która wciąż trwa. 10-latka stała się reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2020.

Ola Tracz - siostra Ali

Ola i Ala Tracz to dwa muzyczne talenty! Dziewczynki na swoim koncie mają wiele występów, nagród, a także coverów. Co ciekawe, we dwie nagrały piosenkę, której towarzyszy również energiczny i kolorowy teledysk. Mowa o kawałku Przed Nami Cały Świat, który został wyświetlony na YouTube ponad milion razy! Ponadto dwie siostry nagrywają dla swoich fanów świąteczną niespodziankę, którą z pewnością usłyszymy niedługo.

Sia i wielki hit sprzed lat w Domowym Graniu. Siostry Tracz i Natalia Wawrzyńczyk oczarowały internautów
Najnowsze