Krystian Ochman

i

Autor: materiały prasowe/eurovision.tv Eurowizja 2022: Rafał Brzozowski o sukcesie Krystiana Ochmana

Eurowizja 2022: co Rafał Brzozowski sądzi o awansie Ochmana? "Jestem jeszcze w wielkim szoku"

2022-05-13 12:05

Krystian Ochman wszedł do finału Eurowizji 2022, a poprzedni reprezentant naszego kraju nie krył emocji. Jak Rafał Brzozowski skomentował sukces rodaka?

Eurowizja 2022 może być nasza! Krystian Ochman zrobił furorę w drugim półfinale i dostał się do finału 66. Konkursu Piosenki Eurowizji, który odbędzie się już w najbliższą sobotę 14 maja 2022 roku. Jak awans Ochmana skomentował nasz poprzedni reprezentant, Rafał Brzozowski? Wokalistka nie krył dumy i... zaskoczenia.

ZOBACZ TAKŻE: Krystian Ochman wygra Eurowizję? Ten FAKT mówi sam za siebie!

Eurowizja 2022: Rafał Brzozowski o sukcesie Ochmana

Choć zdecydowanym faworytem jest inny kraj, piosenka River, z którą Krystian Ochman pojechał na Eurowizję 2022, coraz bardziej zyskuje na popularności. Nie jest już tajemnicą, że to właśnie występ Polaka był jednym z tych, które najbardziej przypadły widzom do gustu. 

Awans Ochmana do finału Eurowizji 2022 skomentował Rafał Brzozowski, który reprezentował nasz kraj w ubiegłorocznym konkursie. Nie zabrakło ciepłych słów, ale także sporego szoku.

Gratuluję Krystianowi. To jest wielki honor. Wielka duma i spełnienie marzeń każdego artysty. Tak strasznie się cieszę! W tej chwili jestem jeszcze w wielkim szoku, ale SMS-uję z ekipą na miejscu. Wszystkim gratuluję, to wielki sukces naszej reprezentacji. Mieliśmy wielkie nadzieje z tym występem i odetchnęliśmy z ulgą - wyznał Rafał Brzozowski w rozmowie z Telewizją Polską. 

ZOBACZ TAKŻE: Brat i siostra Ochmana wspierali go w Turynie. Tak wygląda rodzeństwo wokalisty!

Czy Krystian Ochman wygra Eurowizję 2022? Przekonamy się już w sobotę 14 maja 2022 roku. Dla tych, którzy chcą dołożyć swoją cegiełkę do ewentualnej wygranej Ochmana i oddać na niego głos, sporządziliśmy specjalny artykuł, w którym krok po kroku tłumaczymy, jak to zrobić.

ZOBACZ TAKŻE: Wyniki Eurowizji 2022 - kiedy będą? Kiedy poznamy miejsce Polski?

Sonda
Eurowizja 2022. Czy Krystian Ochman ma szansę na zwycięstwo?

Co wiesz o Eurowizji?

Pytanie 1 z 16
W którym roku odbył się pierwszy konkurs piosenki Eurowizji?