Eurowizja 2022 - Polska. Pierwsza próba

i

Autor: Nathan Reinds / eurovision.tv Pierwsza próba Polski na Eurowizji 2022.

Krystian Ochman wygra Eurowizję? Ten FAKT mówi sam za siebie!

2022-05-13 11:36

Wszyscy żyjemy wielkim sukcesem Krystiana na Eurowizji. Artysta zapewnił Polsce pierwszy od 2017 roku awans do wielkiego finału kultowego wydarzenia. Piosenkarz mógł liczyć na wsparcie eurowizyjnych fanów, którzy są oczarowani jego talentem. O tym, że Ochman może sięgnąć po trofeum, świadczy liczba reakcji pod wideo z jego występem.

Krystian Ochman zapewnił Polsce awans do wielkiego finału Eurowizji. To pierwsza taka sytuacja od 2017 roku, kiedy to w finale kultowego wydarzenia zmierzyła się reprezentująca nas wówczas Kasia Moś. Radość polskiego wokalisty, jak i jego ekipy była nieopisana. Przed Krystianem kolejny, najważniejszy już występ na eurowizyjnej scenie. W sobotę 14 maja artysta ponownie zaprezentuje River i zawalczy o pierwsze w historii zwycięstwo dla naszego kraju. Jak komentują wierni fani konkursu, szanse na wygraną są bardzo duże. Występ Ochmana w drugim półfinale Eurowizji został świetnie oceniony zarówno przez dziennikarzy, jak i przez widzów z całego świata. Zachwyt nad talentem zwycięzcy The Voice of Poland widać w szczególności w mediach społecznościowych. Krystian może pochwalić się największą ilością reakcji pod zamieszczonym na oficjalnym Facebooku Eurowizji wideo. To dobry znak! 

Sonda
Eurowizja 2022. Czy Krystian Ochman ma szansę na zwycięstwo?

Krystian Ochman wygra Eurowizję? 

Reakcje internautów nie zdradzają wprost, kto może wygrać Eurowizję, ale pokazują, kto cieszy się naprawdę dużą sympatią. Jeśli chodzi o uczestników drugiego półfinału, Ochman nie ma sobie równych. Występ piosenkarza jako jedyny zgromadził większą liczbą serduszek, aniżeli lajków. Komentarze także mówią same za siebie! Bez względu na to, jaki będzie sobotni wynik, Ochmanowi już teraz udało się oczarować całą Europę. Czy kogoś to dziwi?

Reakcje pod występem Krystiana Ochmana

i

Autor: screen z Facebooka Eurowizji
EUROWIZJA - Krystian Ochman po awansie