Krystian Ochman na scenie w Turynie

i

Autor: MARCO BERTORELLO/AFP/East News

Brat i siostra Ochmana wspierali go w Turynie. Tak wygląda rodzeństwo wokalisty!

2022-05-13 10:00

Krystian Ochman nie może narzekać na brak wsparcia w Turynie. Na miejscu są nie tylko polscy dziennikarze, którzy dzielnie relacjonują to, co dzieje się za kulisami show, ale również rodzina wokalisty. Natalia i Alex, czyli siostra i brat reprezentanta Polski nie mogli być bardziej dumni.

Krystian Ochman ma powody do radości. Europejska widownia doceniła jego wielki talent wokalny, umożliwiając mu awans do wielkiego finału Konkursu Piosenki Eurowizji. Już pierwsze sekundy występu z piosenką River oczarowały obecną w Turynie publiczność. Zgromadzeni w arenie fani konkursu entuzjastycznie przyjęli polskiego wokalistę, a gromkie brawa rozległy się tuż po pierwszym refrenie, co nie jest częstym zjawiskiem. Dzięki ogromnemu wsparciu telewidzów Ochmanowi udało się przejść dalej i już 14 maja ponownie zobaczymy go na eurowizyjnej scenie, tym razem walczącego jednak nie o awans, a o nagrodę główną. Szanse na zwycięstwo, jak oceniają fani konkursu, są największe od lat. Za kulisami wydarzenia Krystian może liczyć na ogromne wsparcie nie tylko ze strony polskiej delegacji, ale również swojej rodziny, która przyleciała do Włoch, by wspólnie z nim przeżywać tę jedną z najpiękniejszych życiowych przygód. Artysta pokazał nawet swojego brata i siostrę. Słowa Natalii wzruszają do łez!

Zobacz też: Krystian Ochman słucha rad mamy przed Eurowizją. Co mu powiedziała? [WYWIAD]

Sonda
Czy Krystian Ochman ma szansę wygrać Eurowizję?

Rodzeństwo Krystiana Ochmana

Natalii i Alexa nie mogło zabraknąć w Turynie. Siostra i brat Krystiana Ochmana przylecieli do Włoch, by wspierać go na żywo. Artysta oczywiście odnotował ich obecność w swoich mediach społecznościowych, udostępniając story, jakie na swoim Instagramie zamieściła jego młodsza siostra. Natalia napisała słowa, jakie od rodzeństwa z pewnością chciałby usłyszeć każdy.

Wspaniały występ. Twoje rodzeństwo nie może być bardziej dumne.

Przypominamy, że wokalistę wspierają także inne gwiazdy polskiego show-biznesu, między innymi Viki Gabor, Cleo oraz Michał Szpak. Finał Eurowizji 2022 już 14 maja.

Rodzeństwo Krystiana Ochmana

i

Autor: screen z Instagrama Krystiana Ochmana Brat i siostra Ochmana wspierali go w Turynie. Tak wygląda rodzeństwo wokalisty!
Eurowizja. Rodzina Ochmana