Krystian Ochman - próba do Eurowizji

i

Autor: EBU / NATHAN REINDS

Wyniki Eurowizji 2022 - kiedy będą? Kiedy poznamy miejsce Polski?

2022-05-12 23:19

Eurowizja 2022 trwa w najlepsze. Przed nami bardzo emocjonujące dni, a to wszystko za sprawą występu Krystiana Ochmana. Już 12 maja reprezentant Polski zawalczy o awans do wielkiego finału imprezy. Sprawdźcie, kiedy można spodziewać się dokładnych wyników Konkursu Piosenki Eurowizji. W artykule uwzględniamy zarówno półfinały, jak i wyczekiwany finał.

Eurowizja 2022 - wyniki półfinału i finału to coś, na co czekają wszyscy fani konkursu. W tym roku adrenalina jest naprawdę wysoka, a nadzieje pokładane w polskim reprezentancie największe od lat! Krystian Ochman zdaje się być jednym z faworytów wydarzenia. Jego piosenka River doskonale radzi sobie także poza granicami Polski, co ma znaczny wpływ na pozycję wokalisty u bukmacherów. Jeśli wierzyć przewidywaniom, zwycięzca The Voice of Poland nie powinien martwić się o awans do finału. Jak już wiadomo, Krystian zaprezentuje się podczas drugiego półfinału, którego start zaplanowano na 12 maja. Artysta zaprezentuje się jako czternasty. Wiemy już, kiedy dokładnie poznamy wyniki drugiego półfinału, jak i całego Konkursu Piosenki Eurowizji. Wielkie święto muzyki ledwo się rozpoczęło, a już za moment się kończy! Sprawdźcie, co musicie wiedzieć.

Krystian Ochman słucha rad mamy przed Eurowizją. Co mu powiedziała? [WYWIAD]

Sonda
Czy Krystian Ochman ma szansę wygrać Eurowizję?

Wyniki Eurowizji 2022 - kiedy?

Zastanawiacie się, które miejsce ma Polska? Na tę informację trzeba jeszcze poczekać. Za nami dopiero pierwszy półfinał, w którym poznaliśmy 10 uczestników, którzy zawalczą o zwycięstwo w finale. Na 12 maja zaplanowano drugi półfinał, w którym zmierzył się m.in. Krystian Ochman. Polak awansował do wielkiego finału. O tym, kto wygrał cały konkurs, dowiemy się natomiast dopiero 14 maja, czyli w dniu finału imprezy.

Polskie gwiazdy oceniają szanse Ochmana na Eurowizji