Rafał Brzozowski

i

Autor: WBF

Eurowizja 2021 - czy można głosować na Polskę? [ZASADY, TREŚĆ, NUMER SMS]

2021-05-20 22:27

Finał Eurowizji 2021 zbliża się wielkimi krokami. Już 22 maja poznamy zwycięzcę 65. Konkursu Piosenki Eurowizji, lecz jednak zanim do tego dojdzie, czekają nas półfinały. Kiedy występuje reprezentant Polski - Rafał Brzozowski? Czy Polacy mogą głosować na swój kraj? Wszystkie najważniejsze informacje na ten temat, znajdziecie w artykule poniżej.

Eurowizja 2021 - czy można głosować na Polskę? Wiele osób z naszego kraju zastanawia się, czy mogą głosować na swój kraj? 65. Konkurs Piosenki Eurowizji zbliża się wielkimi krokami. Na wszystkich fanów muzycznego wydarzenia czekają niezapomniane emocje i wrażenia, które przede wszystkim będą towarzyszyć podczas półfinałów i oczywiście głównego, wielkiego finału. Polskę reprezentować będzie w Rotterdamie w Ahoy Arenie - Rafał Brzozowski. Wokalista wystąpi na scenie w czwartek 20 maja z tancerzami, jako szósty i zaśpiewa piosenkę The Ride. Jego występ będzie można obejrzeć na żywo między godziną 21, a 23:10. Jak to w przypadku Eurowizji bywa, głosowanie na faworytów odbywa się drogą SMS-ową. Jak głosować na swojego faworyta? Czy Polacy mogą oddać głos właśnie na Rafała Brzozowskiego?

Eurowizja 2021. Tak Rafał Brzozowski przygotowywał się na Eurowizję 2021

Eurowizja 2021 - GŁOSOWANIE [ZASADY, TREŚĆ, NUMER SMS]

Czy Polacy mogą głosować na Rafała Brzozowskiego? Jak na niego głosować podczas Eurowizji 2021? Niestety zgodnie z regulaminem, Polacy mieszkający w kraju, nie mogą głosować na naszego reprezentanta. Tak wynika z regulaminu konkursu, który jest nie do podważenia. Oczywiście można wysłać SMS-a z głosem na Rafała Brzozowskiego, jednak nie będzie on liczony, a opłata zostanie pobrana. Inaczej wygląda sprawa z Polakami mieszkającymi na terenie innych państw. W drugim półfinale 20 maja mogą brać udział w głosowaniu tylko państwa biorące udział właśnie w tym półfinale oraz Francja, Hiszpania i Wielka Brytania.

Przypomnijmy, że głosowanie na faworyta odbywa się poprzez płatne SMS-y. Każdy kraj ma swój numer, a w dodatku nanoszone są opłaty. Listę telefonów można znaleźć tutaj. Jeśli Rafał Brzozowski awansuje podczas półfinału, to kolejny jego występ obejrzymy dwa dni później, czyli w sobotę 22 maja podczas wielkiego finału.

Quiz. Eurowizja 2021. Co wiesz o polskim reprezentancie Rafale Brzozowskim?

Pytanie 1 z 10
Jaki sport w młodości trenował Brzozowski?