Blanka Lipińska

i

Autor: WBF

Eurowizja 2021 - reprezentantka Cypru wygląda jak Blanka Lipińska! Zobacz

2021-05-22 19:09

Eurowizja 2021 już we wtorek 18.05.2021. Tego dnia w pierwszym półfinale pierwsza 16 państw zawalczy o wejście do wielkiego finału. Jedną z faworytek jest reprezentantka Cypru Elena Tsangrinu, która zaśpiewa popowy utwór El Diablo. Internauci zauważyli podobieństwo artystki do jednej z polskich celebrytek - Blanki Lipińskiej. Czy faktycznie są podobne? Przekonaj się sam!

Eurowizja 2021 to okazja do poznania gwiazd z całej Europy. Jedną z artystek, która zwróciła szczególną uwagę Polaków jest Elena Tsangrinu. Jeszcze w dzień premiery teledysku do piosenki El Diablo pojawił się komentarze, w których piosenkarką porównywano do znanej polskiej pisarki. "Wygląda jak Blanka Lipińska", "nie wiedziałam, że Blanka Lipińska reprezentuje Cypr" - czytaliśmy w komentarzach na Facebooku. Faktycznie, Blanka i Elena mają podobny wizerunek. Obie są jasnej karnacji, mają krótkie blond włosy i widoczne korekcje estetyczne. Cypr jest jednym z faworytów pierwszego półfinału Eurowizji. Podczas prób Elena Tsangrinu zachwyciła dziennikarzy swoimi próbami. Widzowie będą mogli zobaczyć prawdziwe show, którego nie powstydziłyby się nawet światowe gwiazdy. Czy Cypr odniesie sukces? Wszystko na to wskazuje!

Eurowizja 2021 - Te piosenki mogą wygrać konkurs

Eurowizja 2021 - Cypr. Kim jest Elena Tsangrinu?

Elena Tsangrinu urodziła się 16 listopada 1994 roku w Atenach, stolicy Grecji. Karierę zaczęła w 2013 roku, kiedy była częścią zespołu OtherView. Swój pierwszy solowy singiel wydała w 2018. Była to piosenka Pame ap’ tin arhi. Inne jej utwory to Summer Romance, Paradeisos, Cai me lemoni, San lawa, Logia i Amore. Elena Tsangrinu jest też prezenterką telewizyjną. Prowadziła grecką wersję programu The Voice.

Eurowizja 2021 - kiedy i gdzie oglądać?

Półfinały odbędą się w dniach 18 i 20 maja, z kolei finał w sobotę 22 maja. Wszystkie koncerty rozpoczną się o godzinie 21:00. W Polsce transmisję z tłumaczeniem będzie można zobaczyć na antenie TVP1. Eurowizja 2021 odbędzie się w Rotterdamie w Holandii. Kraj dostał prawa do organizacji po tym, jak w 2019 wygrali konkurs.