Eurowizja 2020 - tak wygląda scena. Fani konkursu są zachwyceni!

2019-12-02 18:21 MK
Eurowizja - scena
Autor: AP/Associated Press/East News

Przyszły rok obfitować będzie w niezwykłe wydarzenia muzyczne. Jednym z najważniejszych, jak co roku, będzie Konkurs Piosenki Eurowizji, tym razem odbywający się w holenderskim mieście Rotterdam. Na niespełna pół roku przed startem wydarzenia, organizatorzy pokazali, jak prezentować się będzie scena. Fani są zachwyceni! Szczegóły na ESKA.pl.

Eurowizja 2020 - scena, na której zaprezentuje się kilkudziesięciu artystów naprawdę robi wrażenie! Konkurs Piosenki Eurowizji to widowisko, które już od 1956 roku podbija serca ludzi na całym świecie. To właśnie dzięki wzięciu udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, wielkie światowe kariery rozpoczęli tacy artyści jak Celine Dion, Mans Zelmerlow czy też legendarny zespół ABBA. Przez wielu fanów, Eurowizja określana jest jako najbardziej kolorowe święto muzyki. Nie sposób się z tym nie zgodzić. Podczas każdej z odsłon konkursu, na scenie prezentują się różni wykonawcy, reprezentujący odmienne style muzyczne. Poza samym utworem, bardzo ważne jest również show, jakie dzieje się na scenie w trakcie występu. Dokonując wyboru, jurorzy oraz telewidzowie biorą pod uwagę wszystko - stroje, światła, układy choreograficzne czy też efekty specjalne. Bardzo ważna jest również sama scena. W przyszłym roku, Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się między 12 a 16 maja w mieście Rotterdam. Ma to związek z obowiązującą tradycją - kraj, który zwyciężył, ma obowiązek zorganizować kolejną edycję wydarzenia w swoim kraju.

Eurowizja 2020 - scena

Fani Eurowizji z niecierpliwością wyczekiwali jakichkolwiek informacji dotyczących kolejnej odsłony konkursu. W poniedziałek 2 grudnia, organizatorzy postanowili uchylić rąbka tajemnicy i za pośrednictwem mediów społecznościowych, pokazali projekt sceny, na której już za kilka miesięcy zaprezentują się reprezentanci kilkudziesięciu krajów. Wielbiciele konkursu są zachwyceni! W komentarzach pod zdjęciami można znaleźć właściwie same pozytywne opinie. Fotografie znajdziecie poniżej.

Najnowsze