Emotki na Messengerze będą wydawać dźwięki! Teraz wysyłanie wiadomości będzie zabawniejsze!

2021-08-05 9:01
Messenger
Autor: canva

Nowość na Messengerze zaskoczy wszystkich. Lada moment użytkownicy będą mogli zaskakiwać swoich znajomych wysyłając im emotikony, które będą wydawać dźwięki! Czegoś takiego jeszcze nie było, więc nowa funkcja z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom. Jak ją włączyć? Od kiedy będzie dostępna? Które emoji będą wydawać dźwięki?

Messenger to bez dwóch zdań jeden z popularniejszych komunikatorów internetowych. Dzięki niemu w bardzo łatwy sposób można skontaktować się z innymi nie tylko pisząc wiadomości, lecz także przesyłać sobie zdjęcia, wideo, pliki, ale także wykonywać połączenia z obrazem i bez. Oprócz tego każdą wiadomość można urozmaicić dodając do niej tematyczne gify czy też naklejki, a nawet zmienić kolor czatu. To jednak nie koniec trików na Messengerze, ponieważ jest ich znacznie więcej i o niektórych użytkownicy nie mają nawet zielonego pojęcia. Dodawanie pseudonimów, pogrubianie teksu, a nawet tworzenie tajnej konwersacji. Messenger to w dzisiejszych czasach ułatwienie, ponieważ tradycyjne SMS-y dawno odeszły już na bok. Teraz zdecydowanie rządzi internet, a technologia co chwilę idzie do przodu.

Okazuje się, że Messenger ma dla swoich użytkowników NOWOŚĆ i jest to... dźwięk przy wysyłaniu emoji. Nowa funkcja soundmoji pojawiła się w aplikacji w Światowy Dzień Emoji, czyli 17 lipca 2021 roku i powoli trafia na telefony użytkowników. Jeśli jednak jeszcze jej nie widzicie, należy zaktualizować aplikację i czekać na dalszy rozwój sytuacji, ponieważ funkcja jak zawsze wprowadzana jest krok po kroku. Jak działają emoji z dźwiękiem? Czy do wszystkich została dodana nowa funkcja?

Ćwiczenia na plaży. Jak nie przytyć latem? | ESKA XD - Sportekspertka #26

Dźwiękowe emoji na Messengerze

Emotikony z dźwiękiem to nowość, która pojawiła się na Messengerze. Użytkownicy mogą jeszcze bardziej urozmaicać swoje wiadomości, które być może będą miały również zabawny wydźwięk. Jak ją włączyć? To bardzo proste. Wystarczy wejść w czat z danym użytkownikiem, a następnie wybrać emoji, które nas interesują. Następnie należy dotknąć ikonkę głośnika, która pokaże dostępne Soundmoji. Kiedy wyślemy już dźwiękową emotkę pokażą się przy jej bokach po dwa niebieskie, zakrzywione paseczki. Oznacza to, że emotka jest dźwięczna, a jeśli paseczków nie ma to oczywiście ikonka nie wydaje żadnego dźwięku. Co ciekawe, wśród pierwszych soundmoji znalazło się bicie brawa, złowieszczy śmiech, odgłos świerszczy, kozy, dźwięk bębenka, skrzypiec i nie tylko. To jednak nie koniec niespodzianek! Niektóre emoji są inspirowane filmami i serialami i oczywiście wydają dźwięki! Mowa między innymi o filmie Szybcy i wściekli, Brooklyn 9-9 czy nawet hit Netflixa - Bridgertonowie.

Najnowsze