Facebook Messenger - jak odzyskać usunięte zdjęcia i wiadomości? Jest na to sposób!

2021-07-15 11:18
facebook messenger
Autor: pixabay.com

Messenger jest najpopularniejszym komunikatorem w obecnych czasach i kojarzony jest oczywiście z Facebookiem, do którego należy. Te dwie aplikacje robią furorę i będzie tak pewnie jeszcze bardzo długo. Użytkownicy publikują tam różne treści, w tym zdjęcia które następnie mogą usunąć. Jak zatem je odzyskać? Jest na to sposób!

Facebook Messenger - jak odzyskać usunięte zdjęcia i wiadomości? Czy tak się w ogóle da? Jest na to sposób! Facebook i Messenger to dwie pożądane aplikacje, które ma na swoich telefonach coraz więcej osób. To odskocznia od rzeczywistości, a dla niektórych forma pamiętnika, gdzie gromadzą wspomnienia w postaci zdjęć lub lokalizacji. To także komunikator, dzięki któremu można wysyłać wiadomości tekstowe i głosowe, a także dzwonić na wideo. Każdy z pewnością swoje konto na Facebooku ma od lat i w pewnym momencie zdecydował się usunąć stare zdjęcia, wiadomości czy też komentarze. Jest jednak sposób, aby to wszystko odzyskać w mgnieniu oka! Wystarczy zastosować się do krótkiej instrukcji, a następnie na swoim dysku znajdziemy nie tylko usunięte wiadomości, ale także relacje, komentarze, a nawet zdjęcia czy też filmy! Jak to zrobić? To banalnie proste!

TikTok - hity 2021. Te piosenki podbiły muzyczną aplikację!

Facebook Messenger - jak odzyskać usunięte zdjęcia, wiadomości?

Teraz bez problemu odzyskasz usunięte zdjęcia, wiadomości i nie tylko z Facebooka i Messengera. Jak to zrobić? To bardzo proste! W pierwszej kolejności należy wejść na stronę www.facebook.com/dyi. Następnie przejdziemy do miejsca, gdzie zapisana jest kopia naszych usuniętych 'skarbów'. Jeśli mamy ochotę wrócić do dawnych czasów odzyskując usunięte rzeczy, wystarczy wybrać przedział czasowy i kliknąć na górze napis 'utwórz plik". Na nasz adres mailowy zostanie przesłana cała historia.

Najnowsze