Ekipa i Sanah w jednym utworze? Tego nikt się nie spodziewał!

2021-04-26 12:25 Jakub Adamiak
Ekipa i Sanah w jednym utworze? Tego nikt się nie spodziewał!
Autor: Kadr z filmu INFLUENCERZY BEZ CENZURY (FILM DOKUMENTALNY) z kanału Karol Friz Wiśniewski | WBF Ekipa i Sanah w jednym utworze? Tego nikt się nie spodziewał!

Ekipa i Sanah w jednym utworze? To mogłoby być niesamowite wydarzenie muzyczne w Polsce. Sanah jest jedną z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia, która szturmem podbija listy hitów swoimi najnowszymi piosenkami. Podobnie jest w przypadku Ekipy, która bardzo dobrze radzi sobie w RAP 20 Radia ESKA. Czy faktycznie połączyli siły?

Ekipa i Sanah w jednym utworze? Prace nad debiutanckim krążkiem Ekipy Friza cały czas trwają. Wiemy na pewno, że pojawią się na nim utwory 3KIPA, oraz ZAEBYŚCIE nagrany wraz z raperem QRY. Płyta Sezon 3 jest gorącym towarem w sieci. Nic dziwnego, że fani doszukują się kolejnych duetów, które mają szansę się na niej znaleźć. Wiele osób zastanawia się, czy Jakub B.R.O. Birecki pojawi się również w jednym z utworów, ale jak poinformował raper w relacji na Instagramie, na chwilę obecną nie ma takich planów. Skąd pomysł na współpracę Sanah i Ekipy?

Friz nie jest Polakiem? Testy, które zrobił nie pozostawiają złudzeń!

Friz kiedyś i dziś

Ekipa i Sanah w jednym utworze?

Friz i Ekipa uwielbiają robić zamieszanie w internecie. Nic więc dziwnego, jeżeli na pierwszej płycie Youtuberów, pojawi się również jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia Sanah. Czy tak się stanie? Tego na razie nie wiadomo. Jednak w aplikacji TikTok, jedna z użytkowniczek postanowiła połączyć melodię utworu 2:00 Zuzanny Jurczak, z tekstem który śpiewała Marta Murcix Błoch w 3KIPA. Wyszło oszałamiająco dobrze, a internauci nie mogą się nachwalić rezultatu. Posłuchajcie i obejrzyjcie TikToka poniżej, oraz zagłosujcie w naszej sondzie.

Najnowsze